Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő aki kicsit is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki kicsit is szégyeni a nemiszervét illetve mellét valami formában is ?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan vagyunk elégedetlenek a testünkkel.

N

2020. nov. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze. Kamaszként sokat szorongtam amiért "salátapuncim" van és kicsi mellem.

A szomorú ebben az, hogy nem voltam egyedül, rengeteg más lány ismerősöm, osztálytársam járt hasonló cipőbe.

2020. nov. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2# Érdekes, mi fiúkként maximum azt szégyeltük egymás előtt hogy kinek nincs songoku dragon ball kártyája. :D
2020. nov. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a nemiszervem borzasztóan szőrös,de ezt is inkább csak gyermekkorban szégyelltem.
2020. nov. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ideig.

Aztán összejöttem a jelenlegi barátommal és ő megszerettette velem a mellem és a puncim is.:)

2020. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Erre azt tudnám válaszolni, hogy légy a megfelelő emberrel aki a legtöbb önbizalmat adja, imád ahogy vagy, megkívánja a tested minden pillanatban. Nekem ég segített, mióta ilyen a partner, azóta úgy érzem nincs mit szégyellni. 🙂
2020. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mellem gyakorlatilag nincs, így nincs mit szégyellni rajta. L.
2020. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 gondolom akkor eleve alkatilag is kicsi vagy, vagy alapvetően vékony.
2020. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magas vagyok,de vékony.
2020. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a modellkedés tegyél egy próbát, általában magas vékony lányokat keresnek kicsi cicikkel. :)
2020. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!