Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan hogy a hüvely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy a hüvely valamilyen formában tágul?

Figyelt kérdés

Napokban elég sok kérdést láttam itt ezzel kapcsolatban és nekem is eszembe jutott hogy az exemmel mikor összejöttem az én méretem az elején nagy is volt neki, mikor meglátta és mikor először beleült,természetesen előjátékkal együtt fájt neki, viszont élvezte, pedig nem nagy, átlagos 12 cm hosszú és viszonylag az átlagtól vastagabb 4,5 cm széles. Aztán ahogy telt az idő észrevettem hogy már könnyebben befogadja és miután már szex közben eltelt jó néhány perc, mikor már eléggé nedves volt és tágult alig alig éreztem belőle valamit. (volt mikor véletlen meg is jegyezte mert kicsúszott a száján hogy bárcsak nagyobb lenne a farkad) és ez kicsit most elgondolkodtatott. (nem ezért lett vége a kapcsolatunknak.)

Szóval azt értem hogy a punci hozzászokik egy idő után a pénisz méretéhez,de az hogy még "tágabb is legyen" azt hogy? mindegyik nőnek ilyen lesz egy idő után? vagy ennyire elengedhetetlen a kegel gyakorlat? Nem volt idős, 19 éves volt egyébként.



2020. szept. 17. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
11 éve vagyok együtt a férjemmel. Régen nagyon szűk voltam mostanra már 4 ujja is simán befér. Tehát igen tágul :)
2020. szept. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

12cm-es pénisz nem nagy, hanem rettentően kicsi, nem véletlen mondta azt, amit. A 4,5-ös szélesség meg nem vastag, hanem átlagos.


Nekem is kevés lenne.


24L

2020. szept. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod 1-es.

És ez befolyásolta a szexben a férjed vagy téged esetleg negatívan? vagy ugyan úgy tudjátok élvezni a szexet? esetleg gyakorlatokat végzel? vagy teljesen rendben van?

2020. szept. 17. 08:04
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Nem kértem troll fiúk véleményét. Ha pedig lány vagy köszi a válaszod, megértem hogy neked kicsi lenne de nem ez volt a kérdésem hogy neked mi a kevés. Nem vagyunk egyformák.
2020. szept. 17. 08:05
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Lány vagyok. 2-es voltam.
2020. szept. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5#.

Oké megértem, neked ez kicsi lenne nem zavar, ez van majd hátha találsz egy nagyobb meg vastagabb farkú pasit, de azzal hogy ezt ide leírtad nem éppen arra vezet hogy valaki rád ír hogy HÉ nekem jóval nagyobb,nem ismerkedsz velem? Nem tudok mit kezdeni a te információddal.

2020. szept. 17. 08:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, ha valakinek szűk van és ritkán csinálja, akkor minden alkalom olyan kicsit, mintha az első lenne. Viszont ha 1-2 naponta van akció, akkor azért hozzászokik és nem lesz annyira nehézkes az első betolásnál se. :))


Ezzel nincs semmi gond egyébként. Ha meg valaki panaszkodik, hogy ő túl tág, akkor ajánlom a kegel gyakorlatokat. Egyébként is sokkal jobban fogja élvezni a szexet utána akkor is, ha ugyanúgy nagyobb partnere lesz. :)

2020. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Idővel hozzáidomul a hüvely. Rugalmas szerv, hozzászokik, meg miután összeszoktatok önkéntelenül is olyan pózokat és technikákat alkalmaztok, ami mindkettőtöknek kényelmes, és nem feltétlenül ezekkel kezdtétek amikor először összefeküdtetek.
2020. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hüvely repedéssel már találkoztam. Cserélni szoktuk😁
2020. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy ez egy közismert dolog, hogy a hüvely tágul. Pl. tágítja a sok dugás, a szülés és a korral is renyhülnek az izmok. Lehet ellene védekezni intim tornával. De olyan is van, hogy pszichés okból nagyon szűk a hüvely és ilyenkor természetesen az segít, ha megbízik a partnerében a lány, illetve ha nagyon felizgul, sok váladék termelődik és jól fog csúszni. De ahogy írtam, a fiatalabbaknak, tapasztalatlanabbaknak általában szűkebb a hüvelyük és az egy tévhit, hogy a nők a nagy farokra buknak, mert sokaknak egyenesen fájdalmat okoz a nagyméretű, meg szopni se kényelmes. #2-nek is azt javasolnám, hogy intimtornázzon, ha ilyen fiatalon lötyög neki egy 4,5 cm-s hímvessző... Plusz sokat ad az élvezetekhez, ha rá tud szorítani a hüvely.
2020. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!