Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van veletek hajfétises banda?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van veletek hajfétises banda?

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 03:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
kanos vagyok szokás szerint. a hajam nagyon jól van és szép.
2022. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek levághatom a haját ? 😁
2022. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Instagram:

@ingyen_hajvagas

Gyertek nyiratkozni :P

2022. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Lobbiznunk kell, mi akik szeretjük a rövid hajú lányokat és nőket, mert lassan nincs rövid hajú lány és nő ebben az országban.

Például adókedvezményt kaphatnának! Ahány centis a hajad (csak nőknek), annyi % SZJA-t fizetsz :D

2022. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Semmi. Itt a gyakorikérdéseken a fű sem nő, csak a haj. Továbbra is szeretnék egyszer egy lányt megnyírni, de ez lehetetlen. Reménykedtem, hogy ezen az oldalon találok egy lányt aki megengedi, de csak kamuprofilokba botlottam, rosszabb esetben ítélkező felhasználókba.
máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A jófogáson néha találni eladó hajat ami még nincs levágva. Azt meg tudod úgy venni, hogy te vágod le neki.
máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!