Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van hogy gyorsan elfáradok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy gyorsan elfáradok?

Figyelt kérdés
Amikor a páromon lovagolok hamar elfáradok és fájni kezd a combom. Valamit biztos hogy rosszul csinálok de nem tudom mit. Valaki valami tipp hogy jobb legyen?

2022. febr. 18. 19:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Dagadt a ló.. Nagyot kell terpessz ez a kényelmetlen pozíció elzárja a vérkeringést a lábad irányba.. Valószínű, hogy ez a baj s nem az hogy te vagy rossz fizikummmal, hiszen ülni mindenki tud csak nem mindegy hogy egy stoki felett vagy egy vízilovon 😂 😂 mondom ezt úgy hogy én is 110kg vagyok 🤫
2022. febr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
#11 Izgi lehet mikor a 110kgdal csak úgy ülsz azon a lovon mozdulatlanul.
2022. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#12 én vagyok a ló 🤷🏻‍♂️ csak azért írtam oda hogy magam ellen beszéljek és senki ne sértődjön meg..
2022. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
5kg plusszal észreveszem hogy a lépcsőház magasabb lett! 10 kiló már brutálisan nehéz. Sportolj, kerékpározz, fuss.
2022. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

45-6kg vagyok 163 cm-hez és én is nagyon hanar elfáradok🙋🏼‍♀️

De nagyon kedves kommenteket kapott itt a hölgy, aki lehet, hogy nem is túlsúlyos

2022. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Sportolj ahogy elöttem is írták! A jó szexhez jó kondi is kell!
2022. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy nem túlsúlyos, még nem jelenti azt, hogy azt hogy fitt és izmos. Egy anorexiás állóképessége pont annyira szar, mint egy bálnáé.
2022. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!