Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Unalmas lennék szerinte ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas lennék szerinte ha nem lennék szőrös?

Figyelt kérdés

Barátom arra izgul ha szőrös a puncim, hasam, hónaljam. Mondtam neki mivel jön a jóidő márciusban már le szeretném borotválni a hasam, hónaljam, mivel nem tudok rövidujjast/trikót hordani szőrösen.

Azt mondta unalmas lennék szőr nélkül.

Ezt hogy dolgozzam fel? Nagyon bánt.


2022. febr. 15. 08:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%

"Ennek ellenére, ha a pasim úgy döntene, kopaszra borotválja a fejét, mert neki úgy tetszik, nem szólnék bele, mert ez az ő haja, az ő külseje, joga van hozzá, hogy úgy viselje, ahogy neki tetszik."

Minden joga megvan hozzá, de képzeld el, hogy nagyon bejön a haja, talán ez jön be rajta külsőre a legjobban. Ekkor se keltene benned semmilyen érzést, ha ollóval, majd nullás géppel mindet eltüntetné? Ha nem, akkor neked tényleg minden mindegy.

"Az intim szőrzet teljesen más tészta, pl a hajjal ellentétben nem elsősorban esztétikai jelentősége van"

Ez az, ami ízlés kérdése, hogy kinél minek mekkora esztétikai vagy szexuális jelentősége van.

"Az intim szőrzetet a többség azért távolítja el, mert (amellett, hogy neki úgy tetszik) a szexben, higiéniában stb más érzetet ad, és persze kinek mi jön be saját magán."

Ezt aláírom - bár annyira nem esik messze attól, ahogy a férfiak a hajukhoz állnak (rövid haj higiéniában, illetve érzetre sokkal kényelmesebb).

2022. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
54%

Minden baj, ha szereti a szőrzetet, ha nem, ha egesz nap veled van, lefullaszt, megfojt, ha nincs akkor meg nem tud kötődni... es folyton valamit fel kell dolgozni

Mi volna hálát is érezni , h habar nyomi vagyok, rám is nezett valaki

2022. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%

21: jaj Istenem, mennyire értetlen vagy... Te se szerettél még soha senkit, az tisztán látszik.

Teljesen mindegy, bejön-e a haja, ha NEKI ÚGY tetszik, milyen alapon szólhatnék bele? Az ő teste, az ő külseje, azt tesz amit akar. Nem a haja miatt szerettem bele nyilván, ennél egy kapcsolathoz sokkal több kell. És mellesleg mi nők is hajlamosak vagyunk a tök hosszúról akár a teljesen rövidre, a feketéről a szőkére váltani... Ha szeretem, nem ettől fogok kiszeretni belőle. Nem arról van szó, hogy nekem mindegy, hanem arról, hogy felnőtt ember, nem mondhatom meg neki, hogy milyen legyen a haja, ha neki más tetszik. Vagy elfogadom, vagy nem, ettől még ez az ő döntése. Ultra gáz, ha te ezt nem érted.

És még egyszer: ha szerinted a haj meg a fanszőr ugyanaz a kategória, akkor most hagyjuk abba ezt az egészet. Mellesleg ott aztán különösen igaz, hogy nehogy már ő mondja meg, hogy ha utálom magam szőrösen, ne epilálhassam...

2022. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
54%

#23 " Te se szerettél még soha senkit, az tisztán látszik."

Remélem, nem mondtam vele újat, hogy az emberek nagy többségénél a külső-belső egyaránt fontos a vonzalomban. Tudom, hogy ezen a fórumon sok a nulla önbizalmú testképzavaros, akiknek ezt a tényt borzasztó nehéz feldolgozni, de olyan világ, ahol a külső nem hat ki a vonzalomra, csak akkor lesz, ha egyszer a jövőben lelki létezőkké válunk.

2022. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
18%

"Nem arról van szó, hogy nekem mindegy, hanem arról, hogy felnőtt ember, nem mondhatom meg neki, hogy milyen legyen a haja, ha neki más tetszik"

Nem mondhatod meg neki, milyen legyen. De az érzéseidet, például azt, hogy neked sajnos ez nagyon nem tetszik, elmondhatod.

2022. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%

"hogy nehogy már ő mondja meg, hogy ha utálom magam szőrösen, ne epilálhassam..."

Nagyon utálhatja magát szőrösen a kérdező, ha télen simán meghagyta magán mindenhol.

2022. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%

24: tényleg gondok vannak a gondolkodásoddal.

Nem, nem igaz, hogy a külső-belső egyaránt fontos. (Ha így lenne, csak a szép embereknek lenne párjuk.) Bár a mondás azt tartja: a külső megfog, a belső megtart, még ez sem teljesen igaz. Számos olyan párt ismerek, ahol az egyik félnek baromira nem volt "esete" a másik külsőleg, de a személyisége, jelleme annyira megfogta, hogy boldogok együtt.

Vagy olyat, ahol a vékony pasi megnősült (nyilván akkor tetszett a nőnek, ha hozzáment), majd felszedett x kilót, lett kis pocakja stb, és a nőnek ugyanúgy tetszik, vagy akár jobban.

Ha nekem tetszik egy pasi, és még bele is szeretek (ez nem ugyanaz), majd levágatja a haját, elég valószínűtlen, hogy olyan mértékben változna meg a külseje, hogy kiszeressek belőle. Az meg hogy elmondom, esetleg nekem jobban tetszett hosszú hajjal, semmin sem változtat. Attól még mindig az ő döntése.

2022. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
54%

"Nem, nem igaz, hogy a külső-belső egyaránt fontos. (Ha így lenne, csak a szép embereknek lenne párjuk.) "

Van egy dolog, amit úgy hívnak, ízlés, és ami emberről emberre változik. És van néhány ember, akiket tényleg senki nem tart szépnek, és jóval nehezebb a dolguk ismerkedés terén.

"Számos olyan párt ismerek, ahol az egyik félnek baromira nem volt "esete" a másik külsőleg, de a személyisége, jelleme annyira megfogta, hogy boldogok együtt."

Néhányat én is. De olyat sokkal többet, ahol a negatív változásokkal együtt határozottan apadt a vonzalom, és bár továbbra is nagyon szerették egymást, közeli családtag jellegű viszonyba alakult át a dolog.

2022. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Vitatkoztok egy szőrimádó, farkát verő pasi kamukérdésén. Ez a kérdés, más környezetben régebben is ki volt más írva.
2022. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
82%

Szóval mi az ami ténylegesen le volt írva a kérdező által:


A barátjának szőrösen jön be legjobban, ez izgatja, és ez eddig a tél miatt rendben is volt neki. Most hogy a nyár miatt a lány változtatna, ő előre jelezte neki nyíltan és őszintén hogy így kevésbé tartaná izgalmasnak a csupasz látványát.

Idézem amit a lány mondott: "Azt mondta unalmas lennék szőr nélkül."


Na most ez az őszinte kijelentés, hogy a fiú nyíltan egyenesen kommunikálta mi jön be neki igazán, ez volt képes ekkora elborult indulatokat és gyűlöletet kiváltani az itteni válaszolók nagyobbik felében... Amit képesek voltak sokan egyenesen már arra is kihozni hogy ez érzelmi zsarolás! Sőt egyenesen erőszak, hogy megtiltja a szőrtelenítést és ő erőszakolja rá szegény lányra hogy nyáron is szőrösen kell majd járkálnia. Kár hogy ilyenekről szó sem volt a kérdésben, csak ti láttátok bele ostoba elfogult, dacos sértődött érzelmi alapon...


A másik dolog amiben biztos vagyok! A sok kis sértődött, szövegértelmezésre is képtelen, öntudatos tini kislány akik itt háborogtak azon amit ők beleláttak, na ők maguk lennének azok akik a legkisebb kiálló meghagyott szőrszálat meglátva a másik lányon a halálba szekálnák legalja módon! Van ez a szélsőséges gyűlölet bennük a szőr és természetesség ellen, nagyon jól látszik itt is, pont a leginkább utálkozó, a fiúját megvádoló kommentekben. Kapjatok már a fejetekhez mekkora szégyen amit műveltek! Szánalmas kis korlátolt buta picsogó divatmajom tinik vagytok, ez a véleményem rólatok. És ti magatok vagytok az a korlát, ami miatt pl a kérdező lánynak is végül csupaszra kell majd borotválnia magát, a ti elcseszett önző szűk látókörű itélkezésetek miatt, mert a fajtátok azonnal lenézné és szekálná szegény lányt szőrösen.


Csak ennyit akartam mondani, jöhet a 0-ra pontozás, nem érdekel. Látva hogy a korrekt értelmes helyes válaszokkal is mit csináltatok. De titeket helyre kell rakni mert nagyon nagy a baj a fejetekben manapság...

2022. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!