Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Unalmas lennék szerinte ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas lennék szerinte ha nem lennék szőrös?

Figyelt kérdés

Barátom arra izgul ha szőrös a puncim, hasam, hónaljam. Mondtam neki mivel jön a jóidő márciusban már le szeretném borotválni a hasam, hónaljam, mivel nem tudok rövidujjast/trikót hordani szőrösen.

Azt mondta unalmas lennék szőr nélkül.

Ezt hogy dolgozzam fel? Nagyon bánt.


2022. febr. 15. 08:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
68%
sehogy,keressen magának egy nősténymajmot inkább.
2022. febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
27%

Ha szőrösen nem fogadna el és undorodna tőled, azt nem tudnád feldolgozni, arról tennél ki kérdést. Így meg az a baj, hogy bejön neki

Tehát sehogyse jó csapdájában vergődünk, mint oly sokan, igaz? Kérje is meg a kezem, meg ne is, mert kössön már le, de fene a száját, ha nem teszi meg!

2022. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
18%
Aki egy párkapcsolatban amiben állítólag szeretik egymást azon kiakad hogy a nő jogosan szeretné magát szőrteleníteni, az szarba se nézi a másikat. Szőr nélkül unalmas lennél neki... Biztos nagyon szerethet.
2022. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
0%
3 as lehet, hogy így akarja tudtára adni ennek a szőrös kérdezőnek, hogy neki így is nagyon tetszik, mert lehet érzi, hogy a kérdező gátlásos emiatt. Nem hiszem, hogy annyira vonzza a szőr, inkabb önbizalmat akar adni de elássa önmagát vele. Jót tenni is nehéz
2022. febr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
17%
Fetises. Sajnos nekik a nő nem partner, mindössze eszköz a fétisük kiéléséhez. Ez vagy neki, menekülj a kapcsolatból és kerülj minden fétisest! L.
2022. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%
#4 aki önbizalmat szeretne adni a párjának az nem mondja a másiknak azt hogy unalmas lenne.
2022. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
16%
mi? a hasad is szoros? wtf??
2022. febr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem lennél unalmas, de egyébként nekem is jobban tetszenek a szőrösebb nők
2022. febr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
63%
Nem biztos, hogy fétises. Én is mikor meghíztam és szenvedtem emiatt, a párom azt mondta, hogy szereti a dundikat. De tudtam, hogy nem igaz, csak kedveskedni akar . Nem fogtam rá, hogy fétises. Sajnos aki jót akar, az mindig ellene fordul
2022. febr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
34%
Az más 9 es. A kedvedbe akart járni, mert szeret. Ő azt írta, unalmas lenne úgy. Korábbi kérdésében még durvábban fogalmazott pár napja vagy hete. Amúgy szerintem óriási kamu, pont a kérdező egy fétises pasi…
2022. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!