Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok, milyen esetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, milyen esetben csalnátok meg a barátotokat?

Figyelt kérdés

Ha van egy jobb képű fiú, vagy ha gazdagabb, izmosabb, magasabb akkor szoktátok megcsalni a fiút? Vagy csak is akkor ha már nincs érezelem, szeretet?


Ha én vékony alkatú vagyok akkor nagy az esély hogy ha lesz barátnőm akkor egy izmos fiúval megcsaljon?


2022. febr. 13. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Szeretem ha hajtanak rám.

Így sajnos sűrűn elöfordult, ha volt lehetőségem egy számomra szimpi sráccal lefekeküdni, akkor éltem a lehetőséggel.

Akkor is ha volt barátom.

Nem sokáig tartanak a párkapcsolataim.

2022. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Talán minden normális lány kipróbálja a megcsalást, hiszen az életét élvezni kell. A megcsalásban van izgalmom, kaland, sőt, talán komoly érzelmek is.


Aki nem teszi meg, lehet, hogy megbánja majd később:


"Ejj, ott volt az a jóképű Dezső, miért nem kufircoltam vele? Hűséges maradtam ehhez a vén bolondhoz, aki már meg*aszni sem tud."

2022. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Tiniként, és most a 20as éveimben sem csalnék meg senkit. Ha nem működik a kapcsolat, nincsenek már érzések, akkor véget vetek neki, mert semmi értelme. Ez nem izmokról meg ilyenekről szól, látszik, hogy még nagyon gyerek vagy.
2022. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
#2, Tehát szerinted normális dolog megcsalni a párját az embernek? Normális vagy-e?
2022. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen eset
2022. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha buliban van aki bejön nem szivbajoskodok.
2022. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Barátnőm úgy bukott le, hogy azt írta barátnőjének a másik pasival szar a szex, velem sokkal jobb, de az mennyivel jobbképűbb.... egy darabig próbálkoztak, de a srác mindig 5 perc alatt elment. Azóta nem akarok párkapcsolatot. Aki jön azt megdugom.
2022. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!