Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek ki kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ki kell elégíteni a barátotokat/férjeteket, amikor nektek megvan? Kort is írjatok

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes nálunk én hamarabb kérem, hogy szeretkezzünk menstruáció alatt, mint a párom. 😅 Viszont azt az 1-2 napot kivéve, amikor tényleg nagyon görcsölök, és örülök ha kb nem kell megmozduljak, persze. Más módon is ki lehet elégíteni. Ez nálunk természetes. 28/N
2021. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, 1es. Mióta vagytok együtt?
2021. nov. 13. 10:19
 3/9 anonim ***** válasza:
7 éve.
2021. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem "kell". Ha nem vagyok rosszul és kedvem van hozzá, akkor szívesen csinálom, nyilván örül neki. Ha rosszul vagyok és/vagy nincs kedvem, akkor pedig kibír egy pár napot (nyilván nem is kéri/erőlteti, amúgy sem), nem állatok vagyunk.
2021. nov. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem. Ha nem akarok szexelni, akkor nem fogok. Van a pasimnak keze, oldja meg magának.
2021. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sem KELL, de ha igényli (általában szokta), akkor meg szoktam tenni. Ilyenkor szokott lenni anál (ha én is szeretném), vagy orál neki. Nem nagy dolog havonta egyszer viszonzás nélkül adni sem, én is kapok tőle bőven viszonzás nélkül, akár szexben, akár azon kívül. 38 éves vagyok, és 7. éve vagyunk együtt.
2021. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell. A kell az inkább kényszer, mint szabad akarat.
2021. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Lol. Nem KELL semmit csinálnom, ha elvárja megy is a kukába. Én magamtól szívesen csinálom neki, sőt szex is mehet. Az első 2 nap kivétel, mert akkor annyira fáj mindenem hogy haldoklom, de utána bármit.
2021. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem neki is ki kell engem. Mi ebből nem csinálunk ügyet, ha épp nem fáj semmim, akkor ugyan úgy szexelünk, mint bármikor máskor. Kevés a vérem, tabit szedek, csak egy törölközőt teszek magam alá, és annyi. Nem nyal nyilván, de a csiklómat kézzel is lehet izgatni, és be is tudja rakni, szóval ugyan úgy van orgazmusom neki is, és nekem is.
2021. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!