Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti milyen esetekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen esetekben csalnátok meg a barátotokat?

Figyelt kérdés

Ha szeret téged meg te is őt akkor meg tudnád csalni amiatt mert megismersz egy jobb külsejű, férfiasabb viselkedésű fiút?

Vagy pl ha nélküle mész bulizni mert ő nem jár akkor ott képes lennél részegen megcsalni?


2021. dec. 21. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos van az a pia mennyiség amikor már képszakadás van, és nem is emlékszem vissza, mi történt akkor. Ilyenkor előfordulhat.

De józanul, szándékosan nem csalnám meg, csak mert találkozom egy jó pasival.

2021. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nincs olyan eset, hogy én megcsaljak valakit. Ha nem működik a kapcsolat szakítok, de nem alázom meg azzal hogy megcsalom.
2021. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nálam is volt már ilyen részegen de azóta kevesebbet iszom bulikban
2021. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem olyan nő nem is kellene aki képes ennyire lerongyolni magát egy bulin. Visszataszító.
2021. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Pont ezért nézem meg a csajt részegen ha krváskodik kuka
2021. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4: néha elszalad a ló, főleg fiatalon, nehéz mindig a szintet tartani.


De egyetértek a többiekkel, manapság, amennyi drog és piálás van a fiataloknál, nagyon nehéz képben lenni és teljes mértékben ügyelni arra, hogy valaki ne használja ki a helyzetet. Velem még sosem történt meg, de volt már, hogy annyira elengedtük magunkat buliban, hogy párommal úgy szexeltünk, hogy én kb a felénél kapcsoltam, hogy pucérok vagyunk és már dugunk. De ez mindig párommal volt. De el tudom képzelni, hogy ittas vagy, be vagy nagyon indulva, tök jó a hangulat, esetleg még be is vagy szívva, minden passzol, egyszerűen csak hátradőlsz, élvezed az érzéseket és bumm, azt veszed észre, hogy már szex is van, mert kimaradt 2 perc az életedből.

2021. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira érdekel az a jobb pasi akkor előtte szakítok.

Bulikban nem iszok annyit, hogy ne tudjam mit csinálok.


Szóval az egyszerű válasz: nem

2021. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha az első exemről lenne szó. Mással nem tenném.
2021. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnék ilyet. Egyetlen egyszer volt olyan, hogy kapcsolat alatt smároltam mással részegen. Én csalódtam magamban a legnagyobbat. Soha többé, azóta is rosszul érzem magam emiatt.
2021. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!