Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » DDLG-t kedvelő férfiaknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DDLG-t kedvelő férfiaknál hány éves korban kezd megjelenni, hogy apuci típusúak?

Figyelt kérdés

Barátom lassan 19 éves lesz, már több mint 1 éve együtt vagyunk.


Én vagyok a 2. barátnője, és engem kezdetektől érdekel a bdsm azon belül is a ddlg. És hát nyílván mint minden pár megbeszéltük vágyainkat. Sose erőltettem rá semmi, soha nem is tenném, mivel ennek a dolognak belülről kell jönnie. És igazából bármikor mikor erről beszéltünk (bdsm) mindig mondta hogy tetszik neki. Aztán mostanában azt veszem észre hogy minden ilyen dolgot ő kezdeményez pl. 2 hónapja rendeltünk bondage szettet, mert felhozta hogy nekem tetszik-e az ötlet. Tegnap este is felhozott egy újabb ilyen ötletet, amin meg is lepődtem hogy emlékszik rá. Meg az elmúlt időszakban utánaolvas, meg magától érdeklődik ezek iránt.

(Meg nekem volt egy cumim és néha azzal aludtam, egyáltalán nem zavarta, sőt a saját ujját is felajánlotta [mármint a számba ugye cumi helyett] hogy aludjak úgy.)


Kb decemberben azt álmodtam hogy apucinak szólítottam, ezt elmondtam neki, és igazából az volt a reakciója hogy ettől most mégjobban beindult. Ezen nagyon meglepődtem, mert ezelőtt nem ilyen volt. És tényleg semmit nem erőltetek rá.


Szerintetek lehetséges hogy neki is így belülről jön, csak meg kellett ismernie a dolgot vagy más?


18/L



2022. febr. 13. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 30-as éveimben kezdtem észrevenni magamon. Azóta is tart, egyre inkább.
2022. febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem lett a cumitól csúnya a fogsorod? 👀
2022. febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2 képzeld nem lett

Nem ész nélkül használtam.

2022. febr. 13. 08:41
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Ez normális esetben egy beutaló a pszichiátriára.
2022. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
18 évesen cumival aludni, nagy teljesítmény:DDDDDD
2022. febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Látod, Ti is demonstráljátok: ezt a lány parnter hozza :).
2022. febr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Mi az a ddlg??
2022. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dregor ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül korfüggő. Én szerintem mindig ilyen voltam... :D
2022. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Most leszek 18, velem hasonló történt, csak én srác vagyok. Folyamatosan fejlődnek a vágyak, előtérbe kerülnek a BDSM hajlamok (feltéve hogy megvannak az emberben). Szóval csak örülj neki és élvezd ki😉
2022. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

#7 bszmeg a vacsorat is ragjuk meg neked?

Ott a google, ugy latom van neted is hozzá.

2022. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!