Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor ő most szub pasi ? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ő most szub pasi ? Ez bdsm ? Vagy ilyen a szex a felnőttek világában ?

Figyelt kérdés

16 éves korom óta egyetlen emberrel volt szexuális kapcsolatom egészen 23 éves koromig.(akkor szakítottunk)

Aztán összejöttem egy 32 éves pasival,egyébként nagyon szeretem de valahogy olyan más vele a szex.


- Lábnyalogatassal kezdődött

- Szex közben ilyeneket mondott,hogy használjam, csináljak vele akármit ,kötözzem ki.

- Megujjazta,kinyalta a fenekem

- Kérte pofozzam meg

- Kérte köpjek a szájába


Aztán egyik pillanatról a másikra újból romantikus szeretkezés lesz. De néha mikor bekattan úgy érzem valami dominát akar belőlem faragni . Utána meg szerelmesen szeretkezünk.


2022. febr. 12. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért szerinted micsoda? 😂
2022. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam biztos nem ilyen a szex. A fenékujjazás és nyaláson kívül egyik sem férne bele. Szub a csávó, neked kell tudnod, hogy ezt bírod-e.
2022. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
biztos a kikötözve elfenekelés lesz a következő ötlete
2022. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ő hajlik a szu pasi felé, érdekli a BDSM, és veled próbálja kiélni. Kérdés, hogy neked tetszik-e, vagy sem? Szeretnéd/tdnád-e ezt vállalni mellette, vagy sem?
2022. febr. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Igen. Igen. Igen.

Egyértelműen a szub/BDSM vágyaihoz keres partnert, és amikor nem reagálsz eléggé, visszatér vanilla üzemmódba. Szerintem tegyél 2-3-5 próbát, hátha bejön neked. Itt nem veled történnének az undi részek hanem vele. Továbbá, ha ezt megteszed, akkor egyrészt cserébe szexben, de akár dominaként ingyen is kérhetsz dolgokat magadnak. Cserébe akár nem csak a szexben is.

Én a helyedben - ha a gyomrod bírja - fejest ugranék bele netes előtanulmányok után és alatt.

41FHET

2022. febr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szub.


Ha tetszik, érdekel, csináld, ha nem, akkor NE!

Csak olyasmit csinálj az ágyban, amihez kedved van! (az élet más területein úgyis sz*pni kell :)))

2022. febr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!