Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex fontos a felnőtté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex fontos a felnőtté váláshoz?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam itt, hogy az emberek szerint aki huszon-harmincvalahány éves koráig nem szexel, vagy nincs párja, az lényegében egy nagy gyerek, és az ilyenekkel nem is szabad ismerkedni, mert "defektesek(?)".

2019. okt. 30. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Egy komoly érett nőnek szüksége van a szexre, szerinted hogy tudna egy ilyen nő együtt lenni egy olyannal, akinek fogalma sincs a szexről?

A nőknek nem hiányzik, hogy egy esetlen, nagy gyereket kelljen nevelnie.

2019. okt. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem fontos mert nem attól válsz felnőtté hogy dugsz...

A gondolkodás amikor nem magadnak bizonygatod hanem komolyan is gondolod hogy van jobb és fontosabb dolog is az életben a dugásnál és ennek tudatában nem csinálsz magadból majmot egy kufircért cserébe

2019. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Vannak aszexuális emberek. Nsm tudom kinek kellene egy 30as szűz. Nekem biztos nem.
2019. okt. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, a felnőtté válás a gondolkodásmódban, a tapasztalásban, az emberi kapcsolatok kiépítésében, az értelmi és érzelmi intelligencia fejlődésében teljesedik ki. Én azt gondolom, hogy a szex is ennek egy szelete
2019. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Hogy ha egy pali naponta szexel,de közben hülye mint a föld,és olyan mint egy

elkényeztettet öt éves (hisztizik,árulkodik,követelőzik,nyafog,türelmetlen stb.),akkor hiába szexelget,olyan mint egy nagy gyerek.

2019. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Szent Ember


Senki se mondta, hogy aki szexel, az felnőtt. Arról van szó, hogy addig nem lehetsz felnőtt, míg nem szexelsz. Legalábbis EQ értelemben biztos nem.

2019. okt. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

lényegében igen, de ezt ki kell vesézni, mert ez nem egy fehér-fekete kérdés.


Maga a felnőtté válásnak vannak lépései, vannak tulajdonságok, amiknek meg kell felelned, hogy elmondhasd, felnőtt vagy. Lehetsz 40 éves, de ha nem tudsz egyedül öltözködni, ha bármi problémád van futsz egyből valakihez segítségért, ha nem tudsz felelősséget vállalni a tetteidért vagy úgy viselkedsz, mint a legtöbb kamasz gyerek, akkor az én szememben te nem vagy felnőtt.


Ha te 30+ éves vagy és nem szexeltél még, és mondjuk azt, hogy nem azért, mert valami fogadalmat tettél le, mint egy pap, hanem csak nem tudtál semmit összehozni, nekem ez két erős tulajdonságnak a hiányát mutatja:

- antiszociális vagy valamennyire. Lehet a haverokkal tudsz sörözni, de egy idegen környezetben, mondjuk egy idegen nemmel nem tudsz annyira felszabadulni, mint az átlag ember. Ha feltudnál szabadulni, akkor nagy valószínűséggel már nem lennél szűz.

- nem tudsz megfelelni kihívásoknak. Persze 16 évesen a szex olyan mintha a Himaláját néznéd messziről, hogy meg kellene mászni, de ahogy kicsit tapasztaltabb leszel, ahogy randizgatsz, ahogy kialakul már kapcsolat, egyre könnyebb és könnyebb lesz a szex, azon a szintig, amikor már ha akarsz, akkor csak kicsit kell odatenned magad és lesz szex. Harminc+ évesen már nem nagy kihívás valakit lefektetni, szóval ha erre nem vagy képes, akkor én például, mint főnök, nem alkalmaználak.

2019. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A #6-os és #7-es válaszolónál megy ám a kirekesztés meg a mások feletti ítélkezés ezerrel.

Simán kamuzhat bármit akinek nem volt még nője. Ettől nem fog senki sem gyereknek gondolni sem kirúgni. A CV-be amúgy se kell ilyen marhaságokat beleírni hogy kivel, mikor, hányszor, hol. :D

Ha meg el akarod mondani magadról hogy már voltál nővel, és nem fog zavarni a szitu, elmész egy "jólányhoz" alapozni azt annyi.

2019. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Előbb éretté kell válni, utána szexelni!
2019. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

#7


Szerencsere olyan szakmam van, ahol lasszoval kell fognod az embereket, ugyhogy sztem engem alkalmaznal, ha nem akarsz meg honapokig varni egy nocsabasz jelentkezore :)


Ja, az en szakmamban elony, ha valaki egyedulallo es nincs kapcsolata/csaladja, mert karacsonykor es unnepekkor is lehet ra szamitani, nem pofazik vissza, hogy neki a parjaval kell lennie, hanem szo nelkul huzza az igat.


35F incel :)

2019. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!