Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kövér prostikra ugyanakkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér prostikra ugyanakkora az igény mint a normál és vékony alkatúakra? Vagy kevesebben mennek hozzájuk?

Figyelt kérdés

Illetve 2. kérdés:


Ha egy kövér prostituált mondjuk 10 éves képekkel hirdet és azóta mondjuk felszaladt rá +20 kiló, akkor gyakran előfordulhat vele, hogy meglátják az ajtóba a vendégek és sarkon fordulnak?


Vagy ilyenkor már “egye fene, ha már idáig eljöttem” alapon bemennek?



2022. febr. 12. 12:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kövérebb nőhöz jártam, akármikor próbáltam egyből fogadott, szóval gondolom annyira nem tolonganak.

Hozzá azért jártam, mert kompenzálásként kib@szott jól szopott, na meg hatalmas mellei voltak amik meglehetősen jól álltak, nem lógtak derékig. Meg amúgy szép arcú volt. Ha ezek nem lettek volna akkor passz.

2022. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
#9: Nem tudom, mit értesz pontosan "fotógarancia" alatt. A Rosszlányokon az előző válaszomban leírt "ellenőrzött képek" minősítés van, ami egy bizonyos szintű fotógaranciát jelent. Emellett nyilvános az is, hogy a képek mikor lettek feltöltve, és ha mondjuk 5+ éve, akkor azért sejthető, hogy a hölgy nem 100%-ban ugyanúgy néz ki.
2022. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12.


Hát a rosszlányoknak van valami ajánlata, hogy fizetnek, hogyha kamu fotót találok.


Szóval erre gondolok fotó garancia alatt.


Amúgy minden képről meg lehet nézni, hogy mikor töltötték fel, ezt hogy kell?


Én csak azt látom oldalt, hogy “fotózás: 2019-10-03”.


Na már most a képek lehet hogy akkor lettek feltöltve (újra), de az biztos hogy a fotózás nem akkor volt, mert már 8 éve is ezeket a képeket láttam.

2022. febr. 12. 15:09
 14/18 anonim ***** válasza:
45%

Sokkal könnyebb egy dagi prostihoz bejutni, főleg hétvégén...


Amikor már meguntam, hogy felhívtam 40-50 nagyon jó prostit és mind azt mondta, hogy fél vagy 1 óra múlva hívjam vissza, majd visszahívás után is még hívjam vissza újra fél óra múlva na akkor volt, hogy elkapott minket az ideg haverral aztán felhívtunk duci csúnyácska nőt, "cumira jó lesz" alapon.


Na érdekes mód ők felveszik a telót és lehet menni azonnal :D


Olyan is volt, hogy amikor odaérkeztünk akkor látszott, hogy nem éppen úgy néz ki a hölgy mint a képeken.

Én úgy voltam vele ha már ott vagyok akkor ürítésre jó lesz :D

Havernak nem jött be, nem is csinált semmit a csajjal de kifizette neki az összeget mert nem akart bunkó lenni.

2022. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#13: A kamu fotó azt jelenti, hogy nem a hirdető van a képen, hanem egy másik személy. Ha ilyet találsz, azért jár a jutalom.


Én úgy tudom, hogy az a dátum, ami a "fotózás" szó mellett van, az a feltöltés dátuma. (Hogy valójában mikor készült egy kép, azt nyilván az oldal nem tudja ellenőrizni, csak a feltöltés idejét.)

2022. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%
Én most simán elmennék egy kövér prostihoz, ha lenne a közvetlen környékemen, konkrétan most, mert az idén még nem dugtam, és kivagyok már. Voltam régebben egy 140 kilós partnerem, isteni volt a szex vele, és nagyon jó volt a teste, a nagy mellek és a nagy has. SZóval igen, engem izgatnak. 25f
2022. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon izgatnának,de akkora prosti amekkora nekem kellene /150 kg+/ sajnos nincs.Ha valaki ismer ilyet,kérem írja meg.
2022. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ebben az iparban nem kelendőek. Ha az ember fizet, akkor már a minőségre ad ki pénzt.


Te se azért mész cukrászdába, hogy avas tepertővel készült, odaégett, zsíros pogácsát tegyenek eléd. Persze vannak különböző fétisesek, meg van aki megy inkább 3× egy-egy olcsóbbhoz, mint 1× egy top puncihoz vagy 2× döngessen egy "szomszédlány" kaliberű nővel


Kereslet-kínálat

jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!