Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kövér prostikra ugyanakkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér prostikra ugyanakkora az igény mint a normál és vékony alkatúakra? Vagy kevesebben mennek hozzájuk?

Figyelt kérdés

Illetve 2. kérdés:


Ha egy kövér prostituált mondjuk 10 éves képekkel hirdet és azóta mondjuk felszaladt rá +20 kiló, akkor gyakran előfordulhat vele, hogy meglátják az ajtóba a vendégek és sarkon fordulnak?


Vagy ilyenkor már “egye fene, ha már idáig eljöttem” alapon bemennek?



2022. febr. 12. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Kisebb rájuk az igény, pont ezért sokszor alacsonyabb árakon is dolgoznak. Utálják a kuncsaftok ha átb.sszák őket (mondjuk szerintem mindenki), s vannak akik bizony sarkon fordulnak (a rutinosabbak), sőt el sem mennek olyan prostihoz ahol nincs fotógarancia.
2022. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1. Én mondjuk tudok olyan hirdetőről aki 8-10 éve is ugyanezekkel a képekkel hirdetett, vagy talán még régebben is.

A képeken van talán ~70 kg, közben meg ki van írva, hogy 91+kg. És 168 cm magas mellé, szóval azért eléggé el lehet hízva, a képek meg ezt nem tükrözik.

Az van kiírva, hogy “fotózás 2019.10” és megkapta a pipát arra, hogy ellenőrzött képek, de emlékszem hogy 2014-ben pont ugyanezekkel a képekkel hirdetett.


És 56 értékelésből 54 elfogadott és 99%-ban pozitívak.


Sokan megjegyzik, hogy kövér… De ezzel együtt megkapja az 5 csillagokat.

2022. febr. 12. 13:06
 3/18 A kérdező kommentje:

IX. kerületben hirdet a csaj Barbie néven.


Hogy kaphatja meg az ellenőrzött képek minősítést a “2019-es” fotóira, ha amúgy tök régiek a képek?

2022. febr. 12. 13:06
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minősítették amikor regelt. Az értékelések nagy része sima önreklám (más hirdetőknél is), a nyelvezetből ki lehet szűrni melyik az. Lehet odaadó stb. attól hogy kövér, minden kuncsaft eldönti hogy tetszene-e neki vagy sem. Választék bőven van.
2022. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Nálam pl kizáró ok, ha kövér, vagy nincs arcfotó! Eleve, ha meglesem a képet, osztom 3-mal. Volt olyan, aki abszolút fehér bőrűnek hirdette magát, aztán, amikor ajtót nyitott már menekültem is. Az a baj, hogy nem korrektek, utána meg vérig vannak sértve, ha az ember úgy dönt, hogy bocs nem.
2022. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

És ilyenkor, hogyha a vendég úgy dönt hogy távozik, akkor olyankor nem is fizet?


Ti ezt meg merítek csinálni pont azzal a réteggel amelyik nem korrekt?


Nem féltek, hogy követnek Titeket, vagy elkezdenek problémázni azon hogy most akkor “miattatok” úszott egy időpontja?

2022. febr. 12. 13:41
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
#6 akkor fizetsz ha már bent vagy a lakásban, ha az ajtóból visszafordulsz akkor nyilvánvalóan nem. Ahol strici van ott az nyilvánvalóan problémázni akar, de ha tökös vagy akkor le tudod szerelni. Nem fog műsort csapni a lépcsőházban és ha látja hogy nem vagy besz.ri akkor nem fog betámadni. Sőt ha kellően tökösen állsz hozzá még olyan is van hogy a strici azt mondja "okés bástya és nem lenne kedved esetleg ehhez a csajhoz - s mutat a telóján másik k.rvát".
2022. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
#3: Tévedésben élsz, kérdező. Az "ellenőrzött képek" azt jelenti, hogy a fotókon a hirdető van. Ennyi, nem több. Ennek a minősítésnek a megszerzéséhez nem előírás, hogy tegnapelőttiek legyenek a képek.
2022. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8.


Ja értem, akkor a fotó garancia az egy külön dolog?


Mert akkor olyat még soha egy hirdetőnél sem láttam.

2022. febr. 12. 14:39
 10/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez így akkor is megtévesztő, hogy oda van írva, hogy “ellenőrzött képek” és rögtön utána, hogy “fotózás időpontja”, ami full kamu.

Ezek szerint oda beírhat bármit a hirdető…

2022. febr. 12. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!