Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők szerintetek kicsine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők szerintetek kicsinek számít a farkam?

Figyelt kérdés

Szóval 8cm lankadtan és 12allva


174cm magas vagyok

És 51kg (gondolom a súly nem számít de azért ide irtam)



2022. febr. 11. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9# Piedone szerep idején nem volt vékony, ahogy én sem. De Bud Spencer aktivitását sokan megirigyelhették akkoriban.

A sportosság, mint oly sok minden eléggé relatív. Számtalan olyan aktív mozgással járó sportág van, ahol nem kigyúrt Adonisz alkat a jellemző.

Mellesleg, ezért írtam, hogy m͟é͟g͟i͟s͟ szernek a nők! Nem pedig egyértelműnek tartom. ;-)


Kedves kérdező! Akkor evvel együtt kell élni. Az életből pedig a lehető legjobbat kell kihozni a lehetőségeinkhez képest!

Aki be beszéli önmagának a kisebbségi érzéseket, az úgy is fogja leélni az éltét. Ne tedd!

(Tudod mi az érdekes még? Az ellentétek és a szélsőségek is vonzzák egymást. Vannak nők, akinek akkora nagy méret okoz élvezetett, hogy nekik szinte lényegtelen a partner farokmérete, hiszen azt, amit kívánnak, csak segédeszköz tudja megadni. 🤔

Persze, az átlagos nők többégének valóban nem a méreten van a hangsúly a szexben. Hanem, hogy legyenek olyan közös élvezeti források, tehát technikák, trükkök, fantáziák, amelyek nekik bejönnek.)

2022. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A kigyúrt meg a sportos közel sem ugyan az.
2022. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért számít más véleménye? Nem mindegy, hogy ki mit gondol erről? Főleg úgy, hogy úgysem tudsz rajta változtatni.

Voltál már csajjal? Ki tudtad elégíteni? Ha igen, akkor nem mindegy, hogy mekkora?

Sokkal fontosabb a technikád, hogy hogyan használod.

Meg nem úgy ismerkednek a csajok, hogy megkérdezik rögtön a cerkád méretét. Ha már eljuttok az ágyig, akkor már nem fogja érdekelni a farkad mérete.

2022. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha kemény, elég az.
2023. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!