Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők szerintetek kicsine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők szerintetek kicsinek számít a farkam?

Figyelt kérdés

Szóval 8cm lankadtan és 12allva


174cm magas vagyok

És 51kg (gondolom a súly nem számít de azért ide irtam)



2022. febr. 11. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Ez egy baby Yoda mondhatni.
2022. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Átlagnál kisebb, viszont az aggasztóbb hogy mennyire sovány vagy.
2022. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Kicsi nagyon, semmire sem elég
2022. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Jó lehet az, ne izgulj. Próbálj egy kis izmot magadra szedni, az segít az önbizalmadnak is. ;)
2022. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Eléggé. Az viszont rátesz egy lapáttal, hogy elfúj a szél, és alig látszol ki a földből. Egyél valamit legalább.
2022. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Kicsi és vékony is vagy.
2022. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Nekem kicsi lenne
2022. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Hány éves vagy? Mert, ha kamasz, akkor még nőhet esetleg. Felnőtten, végleges méret esetén sem számít nagynak ám az átlag alsó felét eléri. Enyém sem sokkal hosszabb, 14 cm jobb napokon. Nagyjából 50 partnerrel mögöttem nem panaszkodhatom, de nekik sem volt gondjuk miatta. Kettő kivételével nem kicsinyelték. Egyik ilyen lánnyal hónapokig együtt voltunk, hiszen sokféleképp lehet örömet okozni. Másik első együttlétnél elmondta, neki ez kicsi. Ám azért jól éreztük magunkat. Érdekes módon, vele mai napig barátok vagyunk, miközben a legtöbb ex-emről már nem is tudok semmit. Pedig nem lakunk egymás szomszédságában (amikor megismerkedtünk pár házra laktunk), nem dolgozunk egy helyen, tehát semmi nincs ami összekötne minket, kizárólag a barátságunk. Még nejem is ismeri őt.

Nem egy páromnak volt az én szerszámomnál nagyobb segédeszköze, mégsem volt az én méretmmel bajuk. Még nejemnek is vannak, sőt, igen nagy is. Mindegyiket ritkán használja, ill. használjuk együtt. Néha van hozzájuk hangulata, azokat a napokat én is élvezem. Mármint, amikor kettesben játszunk velük. Illetve az is izgató, ha elmeséli, hogy masztizott.


Többször volt lehetőségem többes szexhez is. Hármasban két nővel, sráccal és másik párral négyesben. Egyszer összehozza a sors, hogy 5 nővel szexelhettem egyedüli pasiként! (spontán dolog volt, nem szervezett) Majd kétszer megismételtük pár héttel később. Ennél semmi nem bizonyítja jobban, hogy bőven megteszi az a méret is, ill. nem a méreten van a hangsúly! + nejem előző partnerének, akivel még lényegében jártak, amikor megismert, jó nagy volt, mégis engem választott!

50F


u.i.: egyetértek, kissé sovány vagy, erősödni kellene. Jómagam amolyan Piedone alkat vagyok. 180 magas sportos, erős, ám némi túlsúllyal. Mégis imádnak a nők! ;-)

2022. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%

Piedone nem éppen volt sportos alkat:D

Fiatalon igen, amikor vizipólózott.

2022. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sajnos ez már nem nő..

27 vagyok:(

2022. febr. 13. 13:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!