Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akiknek szűkebb puncija...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek szűkebb puncija van! Milyen paraméterekkel rendelkeztek?

Figyelt kérdés

Testmagasság:

Testsúly:

Testalkat:


Szűkebb alatt, kb. arra gondolok, hogy egy átlagos méretű péniszt (~15/4cm) már erőteljesen szorít. Ennél nagyobb farokkal pedig már inkább kellemetlen és nehézkes a közösülés...



2022. febr. 11. 18:34
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Szerintem leginkább a testtartásnak van köze férfiaknál és nőknél is egyaránt a nemi szervek méretéhez és működéséhez.

Írjatok még nyugodtan tapasztalatokat és méreteket!

2022. febr. 12. 08:45
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, ez érdekelne, ugyan fejtsd már ki!
2022. febr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%

163cm

45,5kg

Kisfiús alkat

De 60kg is voltam, alma alkattal és akkor is szűk voltam…

2022. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
178 cm és tág.
2022. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

167cm

48kg

homokóra alkat

2022. febr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
173 cm 73 kg 56 éves vagyok! Ceruzákat hegyezek másodállásban a puncimmal!
2022. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
Nő vagyok, ráadásul biszex, vannak különböző tapasztalataim. Semmi. Közük. Nincs. Egymáshoz. Tényleg nehéz felfogni?
2022. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
35%

Nem nehéz felfogni. Az a cél, hogy kiderüljön, hogy ez fszság (vagy se). De ahhoz adatok kellenek. Ezt olyan nehéz felfogni?


Nem tudom, ha mondjuk a Massachusettsi Egyetemen összeállna egy kutatócsoport,

ami ezt a témát választaná, hogy statisztikai adatokat feldolgozva kideríti, van-e összefüggés a női test egyéb méretei és a hüvelyméret közt, azt is elküldenétek a pichába, vagy inkább szolgáltatnátok adatokat a testetekről?

2022. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
42%
Jó, akkor kiírok egy kérdést hogy a barna hajúaknak nagyobb-e az orra, és megsértődök ha hülyének néznek :D
2022. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%

19


Szar példa. Az könnyen belátható, hogy a hajad SZÍNE mint genetikai meghatározottság és az orrod MÉRETE mint genetikai meghatározottság közt nem lehet összefüggés. Ráadásul a haj még csak nem olyan testszövetekből testrész, mint az orr.


Almát a körtével tényleg hülyeség összehasonlítani. De az egy valid tudományos felvetés lehet, hogy egy adott test (szerveinek) méretei hogy állnak egymással összefüggésben. Aztán a statisztika majd kidobja, hogy a lábméret mondjuk függ a test nagyságától, a fül- meg a fqszméret meg nem.

2022. febr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!