Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen játékokkal játszanak...

Milyen játékokkal játszanak mostanában, és azok milyen paraméterekkel rendelkező gépet igényelnek?

Figyelt kérdés

Autós és gondolom katonai játékok érdekelnének? ..de 10 éve nem játszottam semmivel, 30 felé járó emberek is játszanak általában online?

Mik a belépő procik, memória, mire kell még figyelni?


Köszi


2021. nov. 16. 20:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyira sokat nem játszanék, csak h meglegyen rá a lehetőség..tehát vagyonokat se költenék rá
2021. nov. 16. 20:04
 2/7 A kérdező kommentje:

Amit windows-os photoshophoz ajánlanak, azok megfelelnek játékra is?

[link]

2021. nov. 16. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Egy i3/5/7/9 kell neked, ami legalább 5genes.

8gb RAM minimum, de lassan a 16 mondható minimumnak.

Legalább 256gb ssd és 500gb hdd attól függően, mennyi és milyen játékot töltesz le.

Táp a konfigtól függően változik, de ne valami no name legyen.

VGA nem tudom, nem nézegettem mostanában.

2021. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gamer gépet manapság nem érdemes venni, ha csak nincs felesleges kisebb vagyonod rá, mert a videókártya árak hihetetlenül el vannak szállva.


Viszont Xbox Series X-et, PS5-öt már kapsz egy elfogadható gamer videókártya árán.

2021. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4. 1-félév múlva biztos.

Next Gen konzol kb. annyira felejtős mint a gamer PC.

Kérdező:

Xbox Series S + egy random 100K körül használt PC és meg is vagy szerintem.

Gamer PC-re nem érdemes árazni, amikor egy 1070 majdnem 200 ezret ér...

2021. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4#+1


Amire azt lehet mondani, hogy "na ez tényleg egy gamer" az legalább RTX3060 videokártyánál kezdődik (3070 jobban megérné, hanem lennének elszállva az árak),

prociból én az amd-ket ajánlom (bár elvileg az új intel jó lett) pl 5600x (vagy 5800X) persze lehet venni ""gyengébbet is" pl 3700X

ramból minél kisebb cl jelű legalább 3200mhz-st


Mivel katonai játékokat írtál, ami multis, főleg a cod warzone jut eszembe, ehhez lassan 256gb nem lesz elég, szóval minimum 500gb-s ssd (itt az olvasási sebességre figyelj nagyon)


Mire összerakod a gépet kb 500e-1milla közt talán megáll, jelenleg nem éri a vétel.

Ja és nehogy azt hidd, hogy a használt olcsóbb sőőőt

-------------

Ami megéri az kb az amit a 5# írt, esetleg annyival egészíteném ki, hogy vannak gamepass/online gaming szolgáltatások így ha veszel egy laptopot pl 200-240ezerért előfizetsz a szolgáltatásra tudsz játszani

2021. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából ez a megéri/nem éri meg dolog ebben a formájában rossz hozzáállás. Kicsit belekényelmesedtünk abba a kb 2008-2019 közötti időszakba, amikor bagóért vehettünk erős PC-t és bagóért szinten tarthattuk. Ez az aranykor már nem jön vissza. Hozzá kell szoknunk, hogy a mostani gépeink elavulnak és egy középkategóriás videokártya 200-250 ezernél kezdődik, mert ez a belátható jövőben nem fog megváltozni.
2021. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!