Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdeményez, elkezd nyalni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményez, elkezd nyalni, ujjazni, majd mikor kinyitom a szemem, látom az unott fejét?

Figyelt kérdés

Természetesen leállítom, és én vagyok a rossz, csak képzelődöm...

Ő előtte már elélvezett. Én élvezem neki csinálni, bármi legyen is az, verés, szopás, ő meg szenved..

Mihez kezdjek vele??


2022. febr. 8. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm is ilyen, ha ki van elégülve... unott fejet vág, ha mondok valamit neki akkor flegmázik.. ha nagyon lassan élvezek el elkezd sóhajtozni meg számonkéri rajtam mikor maszturbáltam utoljára..


Hát ez van.. a megoldás az h ne ő élvezzen el először! Akkor jobban odateszi majd magát, hidd el

2022. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos sok pasi ilyen, ha ők már elélveztek, nem lelkesednek a folytatásért. Bár a tiéd legalább csinálja, nem úgy mint sok pasi "neked is annyi időd volt mint nekem".

Az válik be, ha ő élveztet el előbb téged, amíg még kanos, utána te őt.

2022. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, attól még nem szükséges unott fejet vágni...
2022. febr. 8. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
nyilván nem, de sajnos ilyet fogtál ki...
2022. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az enyém ha elmegy utána már nem érdekli, hogy velem mi a helyzet. :) szóval mindig magamnak kell befejeznem.
2022. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod, hogy elélvezzen? Általában amúgyis a nő szokott elsőnek elélvezni
2022. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!