Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiba lenne kihagyni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba lenne kihagyni egy szexuális kezdeményezést belső félelem miatt?

Figyelt kérdés

Tehát van egy érettebb hölgy akivel simán összejöhetne egy szex kapcsolat. Viszont legalább 15 éve ismerem közelről, én már sokszor el is képzeltem vele, de attól félek, hogy ha arra kerülne a sor akkor meg beégnék, és magyarázkodhatnék. Mert nagyon kevés ideig bírom, rohadt gyorsan elélvezek. Aztán erre nem tudom mit mondhatnék neki. Korombeli lányoknak mindig azt mondtam csak, hogy túl izgató vagy, veled gyakorolni kell még sokat... De nem tudom, hogy egy érettebb nőnek mit lehetne mondani, attól félek, hogy ezáltal jól beégnék, hogy ágybaviszem, de semmit nem bírok teljesíteni végül. Ő mire felizgul addigra én már végzek kb. Persze oké előtte utána lehet kézzel szájjal kényeztetni, ezzel tisztában vagyok, de az egyéb kényeztetés az kevés akkor is. A legjobb rész az a behatolás mind a két fél részéről.

Nem tudom mi tévő lehetnék, engedjem el az egyik álmom ez miatt, hogy kevés ideig bírom csak, vagy inkább ne foglalkozzak vele, a 2 perc is valami, aztán az idősebb hölgy megértő lenne e szerintetek? Én 24 vagyok, és egy kb dupla idős nővel van alakulóban a dolog.


2022. jan. 19. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszíthetsz? Mérlegelj, max nem lesz több alkalom...
2022. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát azt veszíthetem, hogy továbbra is kapcsolatban maradok egyéb okok miatt a nővel, de utána lehet égés lesz, hogy ilyen gyengén muzsikálok az ágyban. Ettől tartok csak.
2022. jan. 19. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy régen voltál utoljára nővel. Vagy kérd meg hogy szopjon előtte élvezésig, és akkor jobban bírod. Vagy nyomjatok több menetet. Meg persze nyald ki előtte rendesen. Emiatt ki ne hagyd.
2022. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát bro' akkor ennyi erővel egyik nővel se dugjál. Tölts újra gyorsan a 2. menetre addig meg használd a nyelved/ujjad. Ha neked tetszik a csaj és te is bejössz neki akkor én tutira nem tökölnék 😃
2022. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyesben van igaza. Max nem lesz több. Aztán azért mert kapcsolatban maradtok más oknál fogva nem fogja úgy sem felhozni soha többet szerintem ő sem.
2022. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos megpróbálnám. És ottis mondhatod hogy nem gondoltad volna de jobban izgat az érett formás teste lehet átigazolsz a hozzá hasonló nőkhöz ezek után vagy mégjobb hozzá. és ezért nem bírtad de majd megoldódik. Vagy valami hasonló. Találd fel magad és csapj oda neki ;)
2022. jan. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, mit veszíthetsz? Még mindig jobb élőben felsülni, mint neten írogatni. Próbáld meg élvezni a behatolás előtti időt. Élveztesd el előtte kézzel, szájjal. Ha meg türelmes, akkor te is ügyesebb leszel legközelebb, tovább bírod majd.
2022. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, utólag mindig csak a kihagyott ziccereket bánja meg az ember! Tapasztalatból mondom, szóval szerintem hajrá, mindent bele! Több menet, kézzel, lábbal, szájjal, ahogy éred nem lesz ott gond, aztán majd megedződsz mellette! :)
2022. jan. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok a hetes: "Még mindig jobb élőben felsülni, mint neten írogatni."


Azóta hogy alakultak a dolgok, kérdező?

máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!