Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha egy férfi 25 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy férfi 25 éves kora felett szexel először?

Figyelt kérdés
Ritka az ilyen?
2022. febr. 6. 22:18
1 2
 11/15 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
5- ok, félreolvastam
2022. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
30 vagyok és szűz. Abszolút nem vagyok egy rossz kinézetű pali. Lehetőségem is akadt volna bőven még sem történt meg soha. Abszolút nem félek tőle vagy ilyesmi csak várok a megfelelő partnerre. Még azt sem lehet mondani hogy valami full reménytelenül romantikus nyálgép lennék. Egyszerűen valamiért így érzem a dolgot. Mindenki úgy hiszi rólam hogy több nővel is voltam már életem során. Én nem szoktam erről nyilatkozni magánügy. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
2022. febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem durva, hogy valaki 25-30 évesen még olyan naív, hogy a rózsaszín vattacukros igazit várja.
2022. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
13# Na ha valami nem vagyok az a naiv. Egyszerűen nekem nem igazán megy ez az egyéjszakás dolog. Illetve volt olyan eset is hogy jártam egy hölggyel és kibukott a dolog hogy ő másoknak is próbálgatja felkínálni magát. Ez pont a szex napján derült ki pontosabban egy nappal előtte. Igazából sosem jött össze valamiért. Volt olyan hogy elment a kedvem a dologtól mert irányítás mániás volt a nő és mindent megakart mondani hogy nekem mi legyen a hobbim mert hogy neki is az. Meg ilyenek. Szóval valahogy mindig közbe jött valami. Az egyéjszakásra meg valamiért nem tudom rávenni magam. Aztán lehet hogy egyszer megunom a dolgot és ez lesz de azért titkon még bízok benne hogy jön egy értelmes nő akivel aztán mehet a dolog állandó jelleggel. 😂
2022. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#13: Nem csak neked durva, nekem is az. Pedig én sem igazit vártam, hanem a mainál is töketlenebb voltam és sokkal rosszabb volt az önértékelésem.
2022. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!