Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha valaki 25 éves kora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha valaki 25 éves kora körül szexel először?

Figyelt kérdés

Ha lett volna lehetőségem akkor nem hagytam volna ki, de sajnos nem volt. Lelkileg kicsit rossz érzés. Meg félek attól is ha lesz barátnőm akkor mit fog ehhez szólni ennyi idősen.

Ciki ennyi idősen először szexelni, mert a többség jóval korábban túl van rajta azért?


2020. máj. 27. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem ciki egyáltalán, jo hogy nem sietted el.
2020. máj. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Még határ eset,ne aggódj. Ha lesz egy tartós kapcsolatod,ott gyorsan rutint szerezhetsz.
2020. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de ajánlom hogy ennyi idősen beszélgess nőkkel és szedj fel valakit😉
2020. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Ha lesz barátnőd nem fogja érdekelni hogy szűz vagy-e vagy sem, az embert fogja szeretni. Nincs ráírva a homlokodra.

Tanács: ne a szexre hajts, inkább kapcsolatot keres, ha az rendben van, akkor lesz szex is.

2020. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebbe a "ha szeret a másik, akkor minden rendben" dologba, amit 4-es ír, ne ringasd magad, a legtöbb párkapcsolatban a szex fontos alappillér. De azért nem kell izgulni. Én is szűz voltam 25 évesen, és nem voltak belőle problémáim később (nem vagyok vallásos, vagy ilyesmi, valahogy így jött össze és ennyi). Ha lesz egy normális kapcsolatod, a szexbe gyorsan bele lehet jönni. De azért fontos, hogy jól állj emberi készségekben, legyél odafigyelő és (a szó jó értelmében) érzékeny, fogékony arra, ami a másiknak (is) jó. És legyél magabiztos, bízzál benne, hogy hamar frankón egymásra fogtok hangolódni szex terén is.
2020. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy ciki, de leginkább neked, hogy eddig ez kimaradt az életedből :P :D Esélyesen úgy is egy hasonlóan lúzer csajt fogsz tudni befűzni csak, szóval amúgy nem lesz ciki ...
2020. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!