Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ritka, vagy gyakori,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka, vagy gyakori, hogy egy idősebb mondjuk 25 éves csaj aki először van együtt férfival, első alkalommal orgazmusa van, mivel elkezdett remegni?

Figyelt kérdés

#szex, vonzalom
2021. febr. 27. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Közepesnél kicsit ritkább, olyan majdnem közepesen ritka.


amúgy mi a kérdés?

2021. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Az érdekel, hogy lehet e hogy valakinek első szex alkalmával van orgazmusa? Lehet igen. Főleg ha előtte megismerte a saját testét.
2021. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mivel általában az első alkalommal a nők esetében, inkább kicsit fájdalmas együttlétről írnak,a pasik meg ugye mindíg elmennek, elég gyorsan
2021. febr. 27. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Én pl: régebben bírtam 15 - 20 percig is simán , de ha nagyon akartam akkor még tovább is .

Viszont ha a nő beremeg , akkor elélvez általában és ez független attól , hogy az első szex e , vagy sem .

2021. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
A majdani férjem 25 volt, én 22. Elsők voltunk egymàsnak. Elsőre nekem fàjt. De màsodszor nagyon jó volt.
2021. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Hát bro' ha ezt történt akkor kifogtad az aranyhalat. Egy szenvedélyes, érzéki nő a partnered aki már elsőre is el tudta engedni magát, vagy valamit nagyon jól csináltál neki. Mi a franckarikát filózol most ezen??? Sokan a fél töküket odaadnák egy hasonló partnerért akár szűz akár nem, te meg nyomod itt az önbizalomhiányos, a partnerben nem bízó dumát?!
2021. febr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!