Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy a szub kiesett a szerepéből? És ha igen miért? Ezért a domináns fél felelős? 30/domina

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Nálunk úgy van, hogy hetente egyszer élvezhet el a feleségem. Nem egyszer volt, hogy az izgalom hevében elfelejtett jelentkezni és amikor szóvá tettem, hogy ez nem is működik, egy egyszerű "leszarom" volt a válasz. Köpni nyelni nem tudtam :D

Mással nincs gond, csak ezzel a fránya orgazmussal.

2022. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Igen előfordulhat ilyesmi. Semmi gond - reagálsz. Visszaveszel pár szintet, vagy stílust váltasz. Minél gyorsabban, gördülékenyebben reagálsz annál inkább megmarad a szeánsz folytonossága.

Tanács: ne a fizikai technikákra figyelj, hanem a szub úgymond "lelkiállapotára", kövesd le a rezdüléseit.

2022. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Én ugyan szub vagyok, de előfordult már sokszor, persze. Ezernyi oka lehet, és nem feltétlenül a domináns fél a felelős.

Amit megfigyeltem hogy sokkal könnyebb a szub mentalitást megtartanom ha van valami eszköz amit erre használunk. Például az erényöv a legjobb erre a célra, de nagyon jó még a humbler, egy nyakörv vagy bilincs.. nagyon jó megoldás még ha én meztelen vagyok a domina meg felöltözve, illetve ha csak négykézláb lehetek az is sokat segít.

2022. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szub sem gép, elöfordul hogy nehezen hangolódik át, fáradt, nem találja izgalmasnak a feladatot, stb.

Ha például olyasmit kérnél tölem, amit nem beszéltünk meg elöre hogy lehet, és közben nekem az tabu, nem vagyok kész "parancsra", mintegy gombnyomásra áttörni a határaimat, akkor valószínüleg én is kiesnék a szerepemböl.

2022. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!