Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kaptatok már el valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptatok már el valamilyen nemi betegséget? Ha igen ki volt a felelős miatta?

Figyelt kérdés

Néhány mondatban ha kifejtenétek hogyan történt és meddig tartott?

Hány évesen?



2021. szept. 29. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
hpv, a srác azt hazudta, hogy csak velem szokott lenni de közbe nem...
2021. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hepás voltam régen

45F

2021. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy trichomonalis. Sárga folyás a péniszből. A csaj végig tagadta, hogy bármi baja lenne. Pedig, biztos tőle volt. Kaptam antibiotikumot, az mindent helyrerakott. Amolyan induló párkapcsolat volt, 1-2 hónapig tartott. Én is hibás voltam, mert megszakítással szexeltünk.


Tanulság: mindig húzz gumit.

Az ilyen egyéjszakásoknál meg főleg.

2021. szept. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem és milyen kellemetlenséggel járt: fájt vagy viszketett szúrt lázas voltál?
2021. szept. 30. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:

HPV-m lett (condyloma) de nem tudom pontosan kitől kaphattam el. Ugye sok olyan STD van aminek hosszú lappangási ideje van, így hacsak nem kizárólag ugyanazzal szexelsz már hosszú évek óta, nem lehetsz biztos benne.

Szerintem az, hogy ki a hibás, maximum házasságban lehet érdekes, mert esetleg utalhat az egyik hűtlenségére, de egyébként nincs semmi jelentősége.

Főleg, hogy az aktív szexuális életet élő emberek több mint fele hordoz valamilyen STD-t. Szóval eleve kisebb az esélye, hogy megúszod, mint hogy elkapsz valamit. És a gumi nem sokat ér e tekintetben.

2021. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3

A húgycsőben azt éreztem, mintha lenne valami, ami nem akarna kijönni. Meg ugye, a folyás.


Persze, például a HPV-től nem véd meg a gumi, mert az a bőrök érintkezésével is átadható, de ettől függetlenül, a ,,finomabb" nemi betegségektől megvéd. Ez a HPV-kockázat meg olyan elkerülhetetlen rizikó, ami más élethelyzetekben is fennállhat. Tehát, ha szexelsz, akkor ez megtörténhet. Ez hasonló, mintha amikor gyümölcsöt eszel, abból is elkaphatsz valami gyomorbajt, főleg, ha mosatlan gyümölcsöt eszel.


Egyszer mondta valaki, hogy minél inkább arról győzköd téged egy lány, hogy jaj, nem kell gumit húzni...na, annál inkább fel kell húzni!

2021. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: jogos, de annyiban tévedés, hogy a legtöbb STD orálisan is terjed (szinte mindegyik), és ahhoz igen kevesen húznak gumit. A nyaláshoz meg kb senki nem használ védőeszközt...
2021. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szifiliszes meg tripperes voltam 10 éve
2021. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!