Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostinál történt:élvezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostinál történt:élvezés után ahogy húztam ki lejött a gumi pontosabban benne marad viszont nem folyt ki a gumiból mennyire vészes ez?

Figyelt kérdés
Szégyenlem magam,ennek ellenére ő egésu jól kezelte, el mondta mennyi lesz a gyógyszer esemény utani meg a vizsgálat 30-ezret mondott megkérdezte mennyivel tudnák beszállni oda adtam 21ezret ennyi kp volt nálam szerintrtek oké hogy csak ennyit adtam
2022. febr. 4. 20:11
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

beszéltünk azóta azt monda semmi gond nincs pénzt sem kért.annyit mondott mehetek nyugodtan ha akarok semmi rossz érzés ne legyen bennem.

nyilván nem fogok elég volt ennyi inkább csinálom magamnak olcsóbb is biztonságosabb is

2022. febr. 6. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!