Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostinál történt:élvezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostinál történt:élvezés után ahogy húztam ki lejött a gumi pontosabban benne marad viszont nem folyt ki a gumiból mennyire vészes ez?

Figyelt kérdés
Szégyenlem magam,ennek ellenére ő egésu jól kezelte, el mondta mennyi lesz a gyógyszer esemény utani meg a vizsgálat 30-ezret mondott megkérdezte mennyivel tudnák beszállni oda adtam 21ezret ennyi kp volt nálam szerintrtek oké hogy csak ennyit adtam
2022. febr. 4. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
ne nagyon menj nyílt utcára, megtalál a stricije... nem kell ecsetelnem
2022. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól lehuzott, a felébe se telik az esemény utáni, a vizsgálatért meg nem kell fizetni.
2022. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Első válaszolónak igaza van!
2022. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
lol ilyenre mióta kell esemény utáni :D tényleg csak lehúzott.
2022. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hogy megy majd neki a vizsgálat? Mikorra tudja meg leghamarabb hogy van e gond? Fertőzést tőlem bem kaphat nekem első alkalom volt. Ha valahogy mégis terhes lesz mit tud tenni pl abortusz ha igen ennek mi a menete mennyibe kerül? Milyen felelősségem van az oké hogy állom az anyagit mondjuk teljesen vagy félben de euen kívül? Meg kell jelennem az orvosnál?
2022. febr. 4. 20:22
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ha nem kamu a kérdés, angolosan kellett volna távozni. ha nagyon szívügyed, utánanézel mennyi az esemény utáni és azt adod még oda
2022. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lenne stricije Rosszlanyok.hun hirdet korrekt lány
2022. febr. 4. 20:24
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Elmegy a nőgyógyászati ügyeletre amikor sorra kerül elmondja a panaszát, esetleg megvizsgálják utána felírják az esemény utánit, elmegy a patikába és kiváltja.

Fertőzést nem csak az kaphat el vagy adhat át aki szűz.

Az abortusz 40 ezer Ft körül van. Neked semmilyen kötelezettséged nincs, nem kell megjelenni az orvosnál.

2022. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
*aki nem szűz
2022. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem kamu bárcsak az lenne

Igen szív ügyem mert tényleg rendes lány. Az esemény utáni valami 8 ezer azt már oda adtam plusz nem töltöttem nála a kifizetett 2.órát ami 25

Hát tartok au az egésztől attól is nr hogy vérszemet kapjon és ezért le akarjon húzni mert tudja hogy suarul eruem magam

2022. febr. 4. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!