Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek van maszti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek van maszti törölközőtök?

Figyelt kérdés
Amire mindig ráveritek? Mennyi adag van benne eddig? Mennyire keményedett már meg?

2022. febr. 3. 13:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
fúj de gusztustalan
2022. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Csak érdekesség, hogy angolul van erre szó a "Cum towel". Sőt már lehet ebayen is lehet kapni olyat ami direkt erre van kifejlesztve: [link]


Én biztos vagyok benne, hogy sok férfi csinálja ezt. A hápogó nőket meg megkérném menjenek át egy másik témára ami nekik szimpatikusabb.


Én sem megyek a menstruációs, mittudom én milyen színű folyás témakörökhöz kommentelgetni, hogy fúj de undorító. Ez férfi dolog. Ezzel csak a saját IQ szinteteket mutattátok meg.

2022. febr. 3. 14:05
 13/24 anonim ***** válasza:
58%
Én férfi vagyok, de szerintem is undorító. És biztos vagyok benne, hogy nagyon kevés hímnemű csinál ilyet (férfinak nem nevezném őket).
2022. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13, Amikor a nők árulják az összenedvezett mittudom én milyen bugyikat, azt veszik a férfiak mint a cukrot. Ez meg undorító :D Oké
2022. febr. 3. 14:09
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
#14: na most megmutattad a te IQ szintedet. (Nincs okod büszkélkedni.)
2022. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Konyhai papírtörlő tekercs van.
2022. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

#14 Azt a beteg férfiak veszik meg. Mondjuk amit csinálsz azt is eladhatod beteg meleg pasiknak nyugodtan 😂

Férjemet megkérdeztem erről. Majdnem elhányta magát. Közölte, hogy ilyen beteg állat nem létezik, aki ilyet tesz. Ez undorító szerinte.

2022. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Te jó ég mennyi rosszindulatú ember van itt. Azt hittem itt bármit meg lehet kérdezni, de ezek szerint nem.


Oké undorító felfogtam, de még mindig nem ez volt a kérdés, hogy szerinted az-e. Minek jössz válaszolni, ha a kérdésre érdemben nem tudsz? Kit érdekel, hogy szerinted undorító vagy sem?

2022. febr. 3. 14:55
 19/24 A kérdező kommentje:
Annak a két válaszolónak köszönöm aki normálisan válaszolt, a többieknek meg jó trollkodást az oldalon.
2022. febr. 3. 15:00
 20/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nincs. Kretén....
2022. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!