Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek van maszti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek van maszti törölközőtök?

Figyelt kérdés
Amire mindig ráveritek? Mennyi adag van benne eddig? Mennyire keményedett már meg?

2022. febr. 3. 13:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem szerintem. Bárki szerint.

Rávered egy törölközőre, és hagyod beleszáradni? Nem csak undorító, rohadt büdös is lehet már :D

Szánalmas.

2022. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Valóban undorító vagy kérdező!!


Egyszerűen csak elsülök a hasamra/mellkasomra aztán baba törlőkendővel letörlöm majd az kuka. Ennyi.

2022. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
:D Szerintem sok férfi csinálja, de nem ítéletet kértem még mindig.
2022. febr. 3. 13:49
 4/24 anonim ***** válasza:
61%

Azért kíváncsi lennék rá, hogy amikor egy ilyen pasi ezt elmondja a következő párjának, akkor melyik reakció van:

A) Undorító beteg állatnak titulál

B) Lelép azonnal

Én mondjuk a kettőt egyben tenném meg és egy pszichiáter telefonszámát is kikeresném neked.

2022. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De amúgy tudom hogy itt sok a FĄPINĄ, akik még a lenyelésre is azt mondják, hogy undorító :D Meg mindenre, ami nem misszionárus póz szigorúan házasság után, gyereknemzés céljából.
2022. febr. 3. 13:52
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Van egy olyan, amire rászoktam ülni, vagy arra fekszek rá, és úgy verem. Hogy ne g.cizzek össze mindent, meg van, hogy beizzad a fenekem is a nagy hévben. És sokszor előfordult, hogy a törölközőbe élveztem, vagy azzal töröltem le, nem annyira undorító mikor rászárad, és mosással kijön teljesen. De praktikus okokból inkább zsepibe vagy papírtörlőbe élvezek, ha sikerül.
2022. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Nincs.
2022. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

#5: ebből már nem jössz ki. Az nem megoldás, hogy megpróbálsz személyeskedni, meg másokat támadni.

És nem csak a konzervatívabb nők, a nyitottak, és a pasik is undorítónak tartanak, ezt nyugodtan könyveld el.

2022. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%
Nekem van
2022. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Egyébként nem büdös és észre sem lehet venni, mert fehér a törölköző, annyi, hogy meg van kicsit keményedve, de ezt lehet az öblítőre is fogni.


8-as, ha együtt mennénk strandra, szívesen kölcsön adnám neked, hogy bele törölközz.

2022. febr. 3. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!