Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy a férfi és nő közti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a férfi és nő közti vonzódás egyoldalú?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen olvasom hogy a nők csupán megtűrik a férfit, még akkor is ha jobb külleme van, tehát nincs részükről olyan erőteljes, szenvedélyes szexuális és érzelmi vonzódás mint amit a férfiak éreznek. Nyílván nem mindenkire igaz, csupán egy észrevétel és kiváncsi vagyok a véleményekre.

2022. febr. 3. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem
2022. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Egyáltalán nem. A nők sokkal felsőbbrendűnek képzelik magukat, ahogy írod, sokszor csak megtűrik a férfiakat.
2022. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
A nyugati vallásos, és feminista agymosás eredménye.
2022. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját tapasztalatomat tudom ezzel kapcsolatban leírni.

Én egy biszex nő vagyok, és látok igazságot a fenti állításban saját magamra vonatkoztatva. Soha nem volt olyan, hogy egy férfi külsseje megfogott volna, nem tartom őket vonzónak, nem fordult még elő olyan, hogy megláttam egy férfit, és azt gondoltam, de jó lenne, ha most azonnal lefeküdne velem. Viszont mindezeket nőkkel megtapasztaltam, náluk van vonzalom első látásra. Egy férfi csak a viselkedésével, a személyiségével (és ezekben sem a kifejezetten férfias jellemzőket kedvelem) tud megfogni és megtartani, nőknél pedig nekem a "külső megfog, belső megtart" elve működik.

De ez nem azt jelenti, hogy nem tudok jól működő párkapcsolatot kialakítani és fenntartani egy férfival, csupán azt, hogy tökéletesen hidegen hagynak a külsőségek, engem nem lehet levenni a lábamról egy szép öltönnyel, egy frissen nyírt szakállal, vagy slusszkulcspörgetéssel.

Viszont abban is biztos vagyok, hogy sok olyan férfiakhoz vonzódó nő van, akiknek a "külső megfog, belső megtart" elve működik, és vonzónak találják a férfiakat. Én csak a saját tapasztalataimat írtam le.

2022. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4. köszönöm a tartalmas választ, ilyenekre voltam kiváncsi akik le is írják részletesebben a véleményüket
2022. febr. 3. 12:30
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

"Egyre több helyen olvasom hogy a nők csupán megtűrik a férfit, még akkor is ha jobb külleme van, tehát nincs részükről olyan erőteljes, szenvedélyes szexuális és érzelmi vonzódás mint amit a férfiak éreznek. "

én ezt a dumát leginkább olyan helyeken hallottam, ahol egyrészt hagyományosan el szokás fojtani a női szexualitást, másrészt a végtelenségig próbálják működtetni még az egészen nyilvánvalóan működésképtelen kapcsolatokat is (vallásos csoportok)

2022. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6. Én teljesen más szemszögből közelítem meg ezt a kérdést, arra vagyok kiváncsi hogy a nők bármiféle elnyomás nélkül valóban vonzódnak-e a férfiakhoz vagy csak egy szükséges rossznak tartják amit eltűrnek (vagy nem).
2022. febr. 3. 13:24
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

4 es válaszoló.


Amit te leírtál, az teljesen jó, teljesen reális, mondhatnám, hogy természetes, hisz biszexuális vagy. Vitathatatlan, hogy a világon, a nő a szebbik nem, tehát téged egy szép nő, egy jó női test, sokkal jobban elvarázsol, mint egy férfi test.

Nálad ez totál jól van így, a heteróknál ez azért picit másképp van, de sajnos csak egy picit.


Én azt látom, hogy sajnos a nők valahogy nagyon bezárkóztak a férfiakkal szemben. Ezt azért tudom, mert én most pont társkeresési fázisban vagyok.

Azt látom, hogy ha a nők is olyanok lennének mint a férfiak, akkor sokkal kevesebb lenne a magányos ember.


A férfiak szerintem mindent megtesznek, a nők viszont elvannak mint a meggy befőtt.

Ha van férfi úgy is jó, ha nincs, úgy is jó.

Rengeteg jól szituált normális férfi egyedül kallódik, mert egyszerűen a nőket szinte lehetetlen fölcsípni. Teljesen lehetetlen.

Még én örüljek, hogy ha közelítek valamilyen formában, örüljek, hogy éppen nem köpnek le.

Már majdnem itt tartunk. Szinte lerí a nőkről, hogy nem akarják a férfiakat.

Nem értem, hogy miért jutottunk el idáig. Felfoghatatlan ez teljesen.


Valamikor 30-40 évvel ezelőtt büntették a közveszélyes munkakerülést. Rendőr előálíthatta azt, akinek nem volt munkahelye.

/Van itt olyan aki erre még emlékszik???/


Most is ezt kéne. Amelyik nő egyedül van, mert nem akar férfit, annak 3 hónap elzárás, amely fegyházban letöltendő.


Egyből meggondolnák szerintem, hogy kínozzák e továbbra is a férfiakat. Mert ez egyértelmű, szándékosan elkövetett kínzás.


A férfiaknak szükségük van a nőkre, és a párkapcsolatra.


Mikor tetszenek ezt már végre megérteni drága hölgyeim.????

Meddig várjunk még ??????

55F

2022. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8. Baromságok nélkül is leírhatod a nézeteidet és a véleményed, egész vállalható volt amíg nem hoztad elő a KMK-s hülyeséget.
2022. febr. 4. 11:09
 10/14 anonim ***** válasza:

Csak az a baj kedves kérdező, hogy a kérdésedből következtetve azt látom, hogy te is egyetértesz azzal, hogy a nők nem úgy állnak a férfiakhoz, mint a férfiak a nőkhöz.

Ezért tetted föl a kérdést.

Mi csak egyetértünk veked, mert sajnos ez az igazság, amit te is írsz.

8.

2022. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!