Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez az incelek és férfigyűlö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az incelek és férfigyűlölő feminista háború mostanában itt gyakorin?

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Évek óta zajlik, nem mostani keletű dolog. :D
2022. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak már nagyon unalmas hogy nem lehet szórakozni, mert mindig megjelenik egy ilyen nyomorék minden kérdés alatt, és véresen komolyan vesznek itt mnindent.
2022. febr. 3. 10:48
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
mostani keletű.. omg
2022. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
4%
Minden nő prosti.
2022. febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

szerintem töredék annyi férfigyűlölő feminista hozzászólás van, mint nőgyűlölő incel.

Én inkább azt tapasztalom, hogy az incelek kötekednek, mert mindenkire mérgesek (nők, társadalom, rendszer, stb.) a sikertelenségeik miatt, és vannak akik próbálják felnyitni a szemüket, de persze hiába.

2022. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5

Nem tudom, az utóbbi napokban olyan sok férfigyűlölő kommentet láttam, hogy már szégyellem hogy férfi vagyok.

2022. febr. 3. 11:16
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Aki lepontozott, annak megsúgom, hogy a Balázs pl. elvileg 3-6 éve tolja a hülyeségeit, ahogy hallottam.
2022. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is több az incel. Femináci szerintem 2-3 van max, ahogy észrevettem.


Mondom ezt férfiként.

2022. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Még soha nem láttam egyetlen férfigyűlölő megjegyzést sem, csak az incel elmebetegségek tengerét, de azt állandóan.


Incelellenes kérdések meg hozzászólások persze szoktak lenni, de az mondjuk érthető is, meg az nem a férfiak ellen szól.

2022. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát én is főleg inceleket szoktam látni. Férfigyűlölők tiktokon vannak sokan, de értelmes hozzászólnivalójuk nincs soha csak annyi hogy minden férfi haszontalan
2022. febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!