Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexualitásból fakadó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexualitásból fakadó feministák férfigyűlölők?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy feministával (ma) akit férfiak zaklattak régen. Én elmondtam neki, hogy engem is zaklattak régen sokszor és, hogy sajnálom őt ami vele történt de ő írta nekem, hogy nem tud engem sajnálni. Tehát a feminista nő nem tudja sajnálni a férfit akit zaklattak csak a nőket. Elmondtam neki, hogy van ahol a férfiaknak nehezebb mert az alaptézise, hogy nekik könnyebb de kimagyarázta, hogy ha a férfinak nehezebb az a saját hibája. Tehát a feminista aki nekem írt nem sajnálja a férfiakat akiket valaki zaklatott (engem), ha olyan kerül szóba, hogy a férfiaknak nehezebb azt meg kimagyarázza, hogy nem nehezebb nekik, azaz önhibából vannak rossz helyzetben. A végén már nem is érvelt nekem hanem ku.r.va anyázott, pedig én végig tisztességesen írtam neki, hogy a feminizmus az hülyeség ma. Még ha nem is utál minden férfit de szerintem a mai feministák lényegében csak a nőknek akarnak jót a férfiakat leszarják magasról. 20-30F

2020. máj. 4. 23:09
 1/10 Lacc80 ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést miéet ide?

Persze, hogy vannak férfigyülölők.

Ki kell őket kerülni. Mindegy is milyen gyülölőről van szó. Sose lesz értelmes eszmefutattás.

2020. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szexuális zaklatás sok feminista alaptétele. Az pedig Heteroszexualitás!
2020. máj. 4. 23:19
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Minden eszmény képviselői között vannak olyanok, akik egy kicsit félreértelmezik az alapelvet, és az már csak hab a tortára, hogy makacsok is, mint az öszvér.. Nem minden feminista ilyen, csak rosszat fogtál ki.
2020. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Én úgy veszem észre,hogy férfi gyűlöletre épül az egész.

Egyenjogúságot akarnak,de elvárják,hogy azért te fizesd azt a kávét,mert te vagy a férfi...

Az erőszakról meg az a véleményem,hogy férfiakat is ugyanúgy érinti,úgyanúgy kirabolják őket(szerintem többször is mint nőket),összeverik őket az utcán,mert pl copfban fogja a haját,és ez mekkora b...zis,közben meg egy nőszemély sipákol a buszon,mert rá mert nézni egy férfiállat a melleire amiket kipakol,vagy a bokájára.

Miattuk nagyon sajnálom a férfiakat,hogy ilyeneket kell elviselniük.

2020. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Èn vagyok akivel a kérdező beszélgetett. Àllítólag 23 éves, szövegértése mondjuk nem mutatja.

Nem fogom még egyszer leìrni, amit neki is elmondtam. A kérdező folyamatosan sértegetett, megalàzott a munkàmmal, az engem ért traumàkkal kapcsolatban.

Viszont akinek van értelmes véleménye ès ezt normálisan ki tudja fejteni, ìrhat privátot.

23 - Egy borzalmasan férfigyűlölő kegyetlen nő

2020. máj. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Feminizmus a mai világban már egy célját vesztett mozgalom. Régen elértünk az egyenjogúsághoz (ami jó). Aki még követi ezt a mozgalmat, érvekkel nem meggyőzhető, vitázni velük értelmetlen.
2020. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Na itt egy kis fogalomzavar van. Az a feminista, aki a nők egyemjogúságában hisz. Vagyis hogy a nő tanulhasson, dolgozhasson, edzhessen, rendelkezhessen a testével. Feminista vagy te is, mert elvárod a nődtől hogy feszes teste legyen (= azt akarod hogy edzen), vagy nem akarod magadat vele együtt eltartani. Feminista vagy, amiért a nőt nem használati tárgyként kezeled, hanem egy másik emberi lényként, és meghallgatod a véleményét. És feminista minden nő, aki nem egy férfi akarata alá betaposva éli az életét, hanem tanul, dolgozik, él, és döntéseket hoz.

Ez a természetes, emberi állapot, amit ne keverjünk össze a férfigyűlölettel. Amiről te beszélsz az a szexizmus, mert nemek alapján ítélkezik, és a sajátját felsőbbrendűnek tartja. Szexizmus az, amikor a csinos nő után füttyent a munkás, lealacsonyítva ezzel egy kutya szintjére, de szexizmus az is, mikor egy nő a férfiakat "ösztönlényekként" említi meg, lealacsonyítva ezzel őket állati szintre.

Szóval te nem feministával beszéltél, hanem férfigyűlölővel...N

2020. máj. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
7-és írta le a legjobban! Én férfiként vagyok feminista! És nem utalom magunkat, férfiakat! Amiről te beszelsz az vagy férfigyűlölet vagy szexizmus!
2020. máj. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Feminizmus =\= férfiak utálata, gyűlölete


Ez sajnos gyakori félreértés, nagy hangú, ferfigyűlölő nők femministának vallják magukat, ezzel tönkreteszik ezt a fogalmat. Nem erről kéne szóljon, egy igazi femimista senkit nem utál, vagy néz le. Ez csak arról szól, hogy a férfiak és a nők is ugyanazok a lehetőségek közül válogathassanak életük során. Tehát az anyuka is elmehessen dolgozni, és az apukának is egyenlő esélye legyen a gyerekhez válás után, stb. Hogy ne csak a férfiak lehetősége+felelőssége legyen ismerkedést kezdeményezni, stb.

Sajnálom szegény nőt, hogy bántották, és téged is nagyon sajnállak kérdező. Egy valódi feminista SOHA nem mondott volna ilyet, mert nem itelkezne valakiről előre a neme alapján.

Remélem sikerül elindulnod a gyógyulás útján, és teljes életet élned. Az a nő meg ne hagyjon benned mély nyomot, nagyon beteg a lelke, nagyon sérült, és a feminizmussal csak takarózik. Ne foglalkozz vele.

2020. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Èn vagyok akivel a kérdező beszélgetett. Àllítólag 23 éves, szövegértése mondjuk nem mutatja.


Nem fogom még egyszer leìrni, amit neki is elmondtam. A kérdező folyamatosan sértegetett, megalàzott a munkàmmal, az engem ért traumàkkal kapcsolatban.


Viszont akinek van értelmes véleménye ès ezt normálisan ki tudja fejteni, ìrhat privátot.


23 - Egy borzalmasan férfigyűlölő kegyetlen nő"


Az a durva, hogy ez a nő nem fejtette ki nekem azóta se, hogy miért nem sajnálja a bántalmazott férfiakat, miért csak a nőket sajnálja. Tehát nem tudja nekem megmondani, hogy miért csak a nőket tudja sajnálni. A másik meg, hogy szerinte én sértegetem őt miközben ő ku.rva.anyázott le engem és hímsovniszta f.asz.nak nevezett mielőtt én rosszat írtam volna rá. És még én sértegetem őt. Akkor a hímsovoniszta f.asz és a kur.va anyád az mi neki? Ez nem megalázás? Szerintem ez az, de lehet, hogy ő nem azt érzi. Én megtiszteltem azzal, hogy ilyeneket nem írtam. De azt nem értem, hogy miért csak a nőket tudja sajnálni. Elvileg nem szélsőséges de mégis csak a nőket szánja bánja.

2020. máj. 5. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!