Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Szerintetek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Szerintetek is elvan túlozva a szexualitásból fakadó erőszak elleni fellépés a nőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Írok egy példát, hogy érthető legyek. Engem megcsal a párom aki nyilván nő én meg férfi vagyok. Veszekszem vele az utcán majd a megcsalása után pofon verem, de nem erősen. Ha ezt egy jó ízlésű nő meglátja én leszek a nagy szemét ha pasi akkor is. Viszont ha én csalom meg a nőmet és ő húz be nekem miután ordibálunk egymással azon nem akadna ki szinte senki. Sőt egy nő szemében akkor ő ugyanazért amiért én szemét egy hős lenne.

2020. ápr. 12. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Ebben egyetértek... 1 pofon néhány nőnek ki is járna. Nem tudom hány éves férfi vagy, de leírtad a gondolatomat, pedig nő vagyok
2020. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Én is így vagyok ezzel, pedig nő vagyok. Mondjuk, ha engem ok nélkül verne a párom, az is izgi lenne. :D
2020. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a fizikai bántalmazás nem megengedhető dolog egyikr észről sem. És amúgy a lelki sem, amit a nők előszeretettel és gyakrabban alkalmaznak, mint a férfiak. Én eleve nem szeretem a kettős mércét, nálam az egyenjogúság azt jelenti, hogy minden embert egyenlő jogok és elbírálás illeti meg, nemre, fajra, vallásra való tekintet nélkül. Sajnos nekem is volt olyan ismerősöm, akit a felesége ütlegelt folyton, a férfi meg nem ütött vissza, mert nem akart egy nőt bántani. Mélységesen elítélem az ilyen fajta nőket. 34N
2020. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs értelme pofozni és nem is szép dolog. Sőt férfit sem, ha van olyan. Aki így utasítja rendre a partnerét az elég gyenge az a személy. A szadomazás az meg egy másik dolog.
2020. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Az a helyzet, hogy hiába mesélném el itt, hogy az én családomban igenis volt példa arra, hogy anyám részegen pofozgatta nevelőapámat (régen fordított helyzezet is volt "szerencsém" végignézni) az én véleményem nem lesz mérvadó. Pedig emiatt vagy talán alapból is a hideg kiráz mikor bármilyen nemű embert látok erőszakoskodni mással. De szerintem azért alakult ez így ki a társadalomban mert egy nő pofonja általában nem okoz akkora fizikai sérülést mint egy férfié.
2020. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Már megbocsáss, de szerintem úriember nem üt meg nőt, de nem is tűri el hogy más megüsse. Ha félrelép a párod nem pofonra van szükség, hanem leülni beszélgetni - vagy arról, hogy hozzátok rendbe a kapcsolatot (ha van gyerek), vagy arról hogy zárjátok le.
2020. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyenlőség van minden téren, ezért ment a küzdelem jó sok évig, akkor tessék belenyugodni, hogy a pofon is ugyanakkora lesz. Úriemberséget pedig csak úrinőként lehet kiérdemelni.
2020. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lacc80 ***** válasza:

Na itt tartunk. Lehet pofozkodni.

Ez egy elég gyenge példa.

Ami sokkal reálisabb, hogy egy elhidegült pár esetében a nőt addig csesztetik, amíg így vagy úgy, de szexelnie kell. Biztos jó érzés.

Vagy verést kap, ha nem szop. Ugye ugyanezt fordított helyzetben nehéz elképzelni, bár biztos van rá példa.

Na mindegy. Ez a bejegyzés se fog ezen változtatni.

2020. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A pofozás csak egy példa arról van szó, hogy a pasit jobban elítélik ugyanazért. Lehetne más példát is hozni, én ezt hoztam. De ha nektek jobb lehet más példa. És nem azon van a lényeg, hogy ki miért üt hanem, hogy a férfit jobban utálják érte, tök mindegy, hogy mi van a háttérben, mert ha látsz egy veszekedő párt az utcán, fogalmad sincs, hogy ki miért üt kit.
2020. ápr. 12. 23:50
 10/10 Lacc80 ***** válasza:

Mellesleg azért itélik el a féfiakat jobban, mert általában nagyobbak, erősebbek és aggresszívabbak, mint a nők és sokkal egyszerűbben és gyorsabban lerendeznek egy vitát egy pofonnal, mint egy nő.

Ettől függetlenül persze van fordítva is, de elenyésző.

De ok legyen pofon.

Szerintem szánalmas, ha egy nő pofozkodik, mert ez ugyanúgy a gyengeség jele, mint egy férfinál.

Más meg máshogy gondolja.

2020. ápr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!