Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy 18 éves szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 18 éves szűz csaj mennyi idő után adja be a derekát?

Figyelt kérdés
Megismertem egy ilyen lányt, randizni is fogunk, bejövünk egymásnak stb. Szerintetek meddig húzza halasztja,hogy lefeküdjünk. Még sose csinálta nyilván tart tőle. A legelső csajommal voltam így, de akkor mindketten azok voltunk, és fiatalabbak is, vele kellett 1 hónapot várnom.

2022. jan. 31. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Passz, rajtatok áll.
2022. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet előre tudni
2022. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attll is függ hogy viselkedsz vele..

Mennyire érezteted, hogy nagyon akarod...

2022. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez sokfaktoros kérdés. Én közel 18 évesen 2 hetet vártam, más meg hónapokat. Tőletek függ.
2022. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy 16 és egy 17 éves szűzzel volt dolgom.

Nekem egyik 3 hét, második 2 hét alatt.

Van kevésbé rámenős, kedvesebb haverom, neki 3 hónap alatt se lett meg ez egy 19 éves lánny, előbb szakítottak. A rámenős nem az erőszakos, hanem aki hatékonyan izgatja fel a nőt.

2022. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy meglepően sok ideig fogja, vagy nagyon-nagyon hamar szerintem.
2022. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 1 hetet, lehet 5 évet..
2022. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Az én első párom hat hónapot várt mire belementem. Az azért hozzá tartozik, hogy cumi és nyalakodás már volt kb két hónap után is, volt, hogy órákig nyaltuk-faltuk egymást. Nem bánta meg hogy ennyit várt, jó volt már az első alkalom is. Szóval fene tudja, én simán elhajtottam mindenkit aki az első pár hétben hozzám akart érni. Nem azért mert előre eldöntöttem, hogy ennyit meg annyit fogok várni, hanem mert nem éreztem komfortosnak hogy nyúlkáljon bárki is akit alig ismerek.
2022. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Nekem az a tapasztalatom, hogy ez a korosztály elég könnyen szétrakja a lábát, főleg ha kicsit idősebb a pasi. De embere válogatja.
2022. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereted, hajlandó vagy várni rá. Vagy csak a szex számít?
2022. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!