Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex kapcsolatot ,szeretőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolatot ,szeretőt kereső lányok, hölgyek? Mért zavar ha a pasinak amúgy van kapcsolata...?

Figyelt kérdés
Nem akarok szájbaadni válaszokat. Kívancsi vagyok jobb ha inkább kamuzok ? A randi oldalakon az a csaj aki csak ismerkedik elvárná ,h aki neki udvarolni szeretne ,hosszútávú kapcsolatban gungolkogó egyedül alló legyen.

2022. jan. 30. 15:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én független F45☺️
2022. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Engem sem zavar,ha lenne valakije
2022. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem zavar, mivel nekem is van.:) N
2022. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

#10: Pontosan. Egyetértek, ezek nekem nem is jutottak eszembe, de engem is idegesítenek. Ha dugni aakarok, tudjak már írni neki. Szeretem, ha valaki spontán, de ugye ez se lenne az ilyen pasival. Kb szinte csak negatívat tudok mondani az ilyen férfiakról. Szexre nem jól semmiképp

#6

2022. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Mi az oka ennek a kérdésnek? Megcsalod a barátnődet vagy ilyesmi? Nem tudod, hogy amikor kapcsolatban élsz, és megpróbálsz eltitkolni dolgokat, az árulás? milyen erkölcsöd van..

24l

2022. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

6#


Teljesen egyetértek!

Miért jönnek ide a férfiak és teszik fel ezt a hülye kérdést? Mert unatkoznak, és szeretnék megfűszerezni az életüket?

Figyeld meg azt a tisztességes lányt, aki szeretni akar és szeretve lenni, ezt soha nem fogadná el. Csak lányok, akik nem tisztelik magukat, testüket és sajnos agyuk sincs. Remélem, a barátnője rájön, mit kérdez az interneten, és azonnal kidobja. A nők ennél jobbat érdemelnek!!35l

2022. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, sőt. Ha kizárólag szexkapcsolatot akartam, 1 kivételével mindegyik nős volt. Ők sem várták el tőlem a "kizárólagosságot" persze.

Ja, és senki nem vált el miattam, ez a "nem rombolok szét más kapcsolatot" egy ostoba és logikátlan duma, semmi valóságalapja nincs.

Pusztán abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy ha én nem dugnék vele, dugna mással, szóval eleve nem miattam lesz hűtlen.

Persze, nem állítom, hogy nem léteznek olyanok, akik szándékosan elcsábítanak valakit a párjától, de az teljesen más történet. Az nem a szexről szól.

2022. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az ,h ki menne bele, és ki mennyire sokra tartja magát... igazából ti minek szóltok hozzá ha nem a kérdésre válaszoltok? Igazi érv nélküli vélemény. Magatokat fölém pozicionálva. Főleg ,h a nő társaitok azok ,akik preztizst csinálnak a foglalt pasik megszerzéséből... nem akarom elhagyni a párom. Csak vannak testi szükségleteim ,vágyaim. Ezért egy értékes kapcsolatot felrúgni egy állatság.
2022. febr. 3. 18:37
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
De tudod, hogy megpróbálod megcsalni a barátnődet. Szerinted normális, ha egy férfi máshova néz, és tiszteletlenül viselkedik a kapcsolatoddal?
2022. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Szia

Én nem tenném. Párkapcsolatban lenni elkötelezettséget és kommunikációt jelent a problémákkal kapcsolatban, ha vannak ilyenek. Még a szexuális élettel is. meddig vagytok együtt? 42f

2022. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!