Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex kapcsolatot ,szeretőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolatot ,szeretőt kereső lányok, hölgyek? Mért zavar ha a pasinak amúgy van kapcsolata...?

Figyelt kérdés
Nem akarok szájbaadni válaszokat. Kívancsi vagyok jobb ha inkább kamuzok ? A randi oldalakon az a csaj aki csak ismerkedik elvárná ,h aki neki udvarolni szeretne ,hosszútávú kapcsolatban gungolkogó egyedül alló legyen.

2022. jan. 30. 15:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Mert megcsalni a másikat szerintem gerinctelenség, így ebben nem segédkezem.
2022. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem rondítok bele egy kapcsolatba. Van annyi empátiám hogy rosszul érezném magam ha bele gondolok mit érezhet a barátnő
2022. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Engem nem zavar sőtt .... tslán kicsit izgatóbb is.
2022. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Én úgy tettem volna fel a kérdést, hogy ha egy hölgy különben is CSAK szexkapcsolatot keres, akkor nem önzőség-e ehhez olyan kizárólagosságot elvárni, mint ha elkötelezett kapcsolat lenne. Szóval csak szex van, de azért a pasi ne nézzen rá más nőre? És ha pld szexmentes társas magányban él a gyerekei anyjával évek óta? Szerintetek reálisan elvárható, hogy egy szexkapcsolat miatt váljon el és hagyja el a gyerekeit???
2022. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez a szex kapcsolat a lányok részéről urban legend. Sok randi appon vagyok fent, viszonylag gyakran matchelek, mind komoly kapcsolatot keres. Szóval hagyjuk már.
2022. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem, semmiképp se kéne hazudnod róla. Sok nő van, aki belemegy így is, válogass azok közül. Bár érdekes korrektséget és őszinteséget várni valakitől, aki megcsalja a párját..

Részemről azért kizáró ok egy kapcsolat, mert van tartásom és nem dugok olyannal, aki foglalt, mert azzal nagyon hagynám magam nagyon megalázni. Nincs ilyen alacsony önértékelésem:) Mellesleg gerincem is van, tiszteletben tartom mások kapcsolatát akkor is, ha ők maguk nem teszik. A személyiségről meg ne is beszéljünk, hisz még szexre se adom lejjebb az elvárásaim. Olyan emberrel, aki azt az embert, akit szeret, gusztustalanul megaláz, átver, folyamatosan hazudik neki nap mint nap stb én nem akarok semmiféle kapcsolatba kerülni. Se szex, se barát, se semmi. Mert egyszerűen emberileg van egy elvárásom, csak olyanokkal vagyok hajlandó beszélgetni, ismerkedni, együtt lenni vagy szexelni, akik egyenes, korrekt emberek. Nem utolsó sorban sajnálom is azt az embert, akinek egy ilyennel kell együtt élnie.

2022. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
A hatos egy normális gondolkodású nő,nagy kincs az ilyen mai világban.
2022. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg jobb a nős pasi. Nem lóg állandóan a nyakamon, nem hisztizik hülyeségeken mert tapasztalt a nők terén és tudja mit mikor, plusz van vesztenivalója. Végső esetben akár zsarolható is, ha nem bír magával, de ilyenre még nem volt szükség. Nem beszélve arról, hogy a huszonéves pasik gyermeteg gondolkodásúak, harminc környékén már csak a hulladék pasik vannak egyedül. Szóval ha csak szexre kell, csak nős pasival.
2022. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

"Szerintem ez a szex kapcsolat a lányok részéről urban legend. Sok randi appon vagyok fent, viszonylag gyakran matchelek, mind komoly kapcsolatot keres. Szóval hagyjuk már."

Ez a beteg phasz fel van pontozva, a csaj aki leírja a tuti az meg le... Ennyi álszent barmot itt....

2022. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

- Mert kiábrándító, hogy nekem fontosabbak a barátnője/felesége érzései mint neki, aztán elvileg szereti, vagy valamiért csak vele van.

- Attól függetlenül, hogy csak szexkapcsolatot akarok, jó lenne ha meg lehetne bízni a potenciális partnerben, nem azon kéne agyalni, hogy mikor verhet át. (Mert a megcsalással azt már bizonyította, hogy nem erőssége az őszinteség.)

- Meg hát találni jó pár egyedülálló férfit is alkalmira, akkor miért asszisztálnék valaki átveréséhez?

- Bújkálni se fogok, meg idegeskedni rajta, hogy ráírhatok-e a pasira, mert nincs-e épp a barátnője társaságában. Meg azt várni, hogy mikor tud elszabadulni az asszony mellöl egy dugásra.

2022. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!