Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a férfi legyen borotvá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a férfi legyen borotvált a pénisze körül?

Figyelt kérdés

Én eddig sosem borotváltam, és eddig egy lány sem szólt miatta.

Ápoltnak tartom magam, a megjelenésem is ezt tükrözi, de szerintem gáz ha a combom szőrös, a péniszem körül pedig van egy fehér folt. 3mm-essel szoktam letolni, valószínűleg ezért rendezett és látszik hogy, kezelt".



2022. jan. 30. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem feltétel, ahogy épp a pasi szereti. :) Ezt sosem vártam el senkitől, mostmár a férjemtől sem, hogy mindig csupasz legyen odalent. Ettől függetlenül is tud ápolt lenni egy férfi. 25N
2022. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen, kényelmesebb úgy az orál ha nem bele merülni a szőrbe, de minimum rövidre vágott legyen.
2022. jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nagyon gusztustalan a soros penisz nem tudok rá megfelelő választ adni h miért bennem undort vált kis sajnálom:/
2022. jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk kötelező lenyirni.


Egy Hydra ügynök

2022. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem gusztustalan, ha szőrös egy pasi intim részen. Szeretem a páromat ott is csókolgatni. Ha nem borotválná, akkor erről hamar leszoktam volna.
2022. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3

Próbáld ki a V2 - vagy a V8-at. A hangja is más.

2022. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, legyen.
2022. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!