Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire zavar titeket ha valaki idősebb korában szűz? Tényleg megérzitek?

Figyelt kérdés

29 vagyok és még szűz. 99% hogy ma este végre szexelni fogok viszont a lány nem tudja hogy szűz vagyok.


Szerintetek le fog esni neki? Mivel tudnám elérni, hogy vegye észre? Ha kiderül szerintetek ez mennyire fogja zavarni vagy lenézni engem utána?



2022. jan. 30. 07:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10-es, igen, ha csak ennyiből áll a "tudatlansága". De ha valamire is tartja magát a nő, nem fogja ennyiben hagyni az együttlétet, és elvárja hogy őt is kielégítsék. Ami nehéz lesz tapasztalatlanul, ha akkor nyal először p*ncit.
2022. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Végül mi lett? Sikerült?
2022. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!