Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire zavar titeket ha valaki idősebb korában szűz? Tényleg megérzitek?

Figyelt kérdés

29 vagyok és még szűz. 99% hogy ma este végre szexelni fogok viszont a lány nem tudja hogy szűz vagyok.


Szerintetek le fog esni neki? Mivel tudnám elérni, hogy vegye észre? Ha kiderül szerintetek ez mennyire fogja zavarni vagy lenézni engem utána?



2022. jan. 30. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
A pasik 99%-a első alkalommal 1-2 perc alatt elsül vagy már azelőtt, hogy berakja. Szóval le fog neki esni. Nagyon gyorsan. Azt tudom ajánlani, hogy nagyon sok előjáték legyen és utána is addig foglalkozz a csajjal, amíg el nem élvez. Csikló izgatás, nyalás, ujjazás stb. A nők nagy részének csak csikló orgazmusa van. Szóval azzal vagy nyerő főleg. Sok sikert. Ha nem vagy önző, akkor nem fog haragudni rád és minden rendben lesz.
2022. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2022. jan. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
#1 a magad nevében beszélj. Én pl. el sem tudtam élvezni az első alkalomkor. És biztos, hogy nem csak az 1% vagyok.
2022. jan. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt nem lehet tudni, hogy szűz-e, vagy volt már egy-két gagyi menetben része. Azt lehet tudni, hogy tapasztalt-e, volt-e már hosszútávú szexuális kapcsolata.
2022. jan. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
90%
Na, mi történt?
2022. jan. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Amíg nem ismerkedem egy ilyen férfival addig nem zavar
2022. jan. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megérezzük, persze, ha arra kerül sor.
2022. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sose jönnék rá, az tuti, mert nem is feltételezném, hogy valaki, akivel hajlandó vagyok ágyba bújni (tehát azért megüt egy szintet), még szűz. Viszont az egyértelmű lesz, hogy tapasztalatlan vagy. Én azt gondolnám, hogy béna vagy az ágyban, és többet nem kérnék belőled.

Szerintem úgy jársz a legjobban, ha elmondod, hogy így alakult az életed, és akkor talán legalább megértő lesz. Akkor még bízni lehet abban, hogy kis gyakorlással majd ügyes leszel, de ha azt gondolja, hogy már tapasztalattal a hátad mögött is csak ennyire vagy képes, nem fog megtartani.

2022. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el
2022. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én néha elsülök 1 perc után úgy, hogy tucatnyi nővel voltam már, szóval emiatt nem kéne szüznek gondolni senkit. Én vagy azt szoktam mondani, hogy bocsi, nagyon rég szexeltem már, vagy elmondom őszintén, hogy gyorstüzelő vagyok. Mondhatod te is ezeket, ha nem akarod beismerni, hogy szűz vagy.
2022. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!