Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a fiatal (18-19)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiatal (18-19) fiúk mennyire tartanak izgatónak egy náluk idősebb nőt?

Figyelt kérdés

Mikor én voltam gimis, az ilyen srácok velük egykorú, de sokszor fiatalabb lánnyal kezdtek. Szerintem nem is ismertem senkit, akinek idősebb volt a nője, de az is max fél-1 év volt:D Emiatt azt gondolom, hogy nagyon nagyon kevés fiatal fiú van, aki szívesen szexelne egy 25 éves nővel. Van itt valaki, akinek van tapasztalata a témában? Esetleg fiatal lány vagy fiú, aki belelát jobban ebbe a korosztályba?:)

(természetesen nem szeretnék senkit kihasználni vagy megrontani:D csak mostanában fiatal fiúkról fantáziálok és szeretném tudni, mennyi esélyem is lehetne szexelni egy ilyen sráccal)


2022. jan. 30. 00:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
25 évessel simán. Még 40essel is ha jó milf. Ezt rosszul gondolod legtöbbünket izgatnak az idősebbek. 18/f
2022. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Igen. Elég sok esélyed van még akkor is ha csak átlagos külsejű vagy.
2022. jan. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1: Tényleg? Na ez meglepett. Gondolom nem szoktátok kimutatni, igaz? Féltek, mert azt gondoljátok, hogy nem lenne esélyetek?

Te párkapcsolatot is el tudnál képzelni idősebb nővel vagy csak azexet?

Ha valaki egy idősebb nőt visz ágyba, az ilyenkor menőbb dolog, mintha egy fiatal lányt sikerülne? Vagy ugyanaz a kettő?

2022. jan. 30. 00:27
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
Nekem csakis a tőlem idősebbek jönnek be, szóval ha látnánk egymásban fantáziát, akkor lehetne szó szexről.
2022. jan. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

Én fiatal koromban siman lefeküdtem jóval idősebb nővel is ha arról volt szó...



Hydra ügynök

2022. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk nekem sosem tetszettek a nálam idősebbek, nyugodtan kijelenthetem, hogy ezzel a nagyon ritka emberek közé tartozom, már így ebben a korban. 18 éves koromban, az osztálytársaim 99.99%-a egészen biztosan vigyorogva dugott volna meg egy 25évest.
2022. jan. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én nekem mindig is az idősebb nők tetszettek, a fiatalabbaknak nemigazán van meg a nőies vonzó kisugárzásuk.

Idősebb alatt néhány évet értek, a milfek nem jönnek be.


20f

2022. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is az idősebb lányok tetszettek, főleg amiatt, mert a korombelieknél sokkal-sokkal tapasztaltabbak, okosabbak és kevésbé is "hisztiznek". Egyszóval: érettebbek.

18/f

2022. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam, hogy ennyi fiatal fiú titkos vágya, hogy huszonéves nőkkel legyen:) hajrá srácok, szerintem simán labdába rúghattok nálunk is (a perverzebbeknél biztosan hehe)
2022. jan. 30. 15:06
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon!

Szívesen lennék idősebbel.

2022. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!