Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a fiatal (18-19)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiatal (18-19) fiúk mennyire tartanak izgatónak egy náluk idősebb nőt?

Figyelt kérdés

Mikor én voltam gimis, az ilyen srácok velük egykorú, de sokszor fiatalabb lánnyal kezdtek. Szerintem nem is ismertem senkit, akinek idősebb volt a nője, de az is max fél-1 év volt:D Emiatt azt gondolom, hogy nagyon nagyon kevés fiatal fiú van, aki szívesen szexelne egy 25 éves nővel. Van itt valaki, akinek van tapasztalata a témában? Esetleg fiatal lány vagy fiú, aki belelát jobban ebbe a korosztályba?:)

(természetesen nem szeretnék senkit kihasználni vagy megrontani:D csak mostanában fiatal fiúkról fantáziálok és szeretném tudni, mennyi esélyem is lehetne szexelni egy ilyen sráccal)


2022. jan. 30. 00:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék miért van mindenki lepontozva :D Mit akarhatott hallani a publikum
2022. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11: Nem rudom, de engem is bosszant. Én mindenkinek zöldet adtam. Nem tudom mi abban annyira ördögtől való, hogy pár évvel idősebb lányok is tetszenek. Bezzeg mikor egy 40es pasi írja ki, hogy 16 éves lànyokat akar dugni, akkor az teljesen rendben van és még bíztatják is. Úgy tűnik a fiatal fiúknak tilos dugni:D
2022. jan. 30. 18:53
 13/15 anonim ***** válasza:
Én 18-19 évesen simán megfektettem volna egy 25évest, az se lett volna baj ha csaj ;)
2022. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12


A sok sikertelen faxkalap pontozza le az embereket, mert ők már 40hez közelítenek, de pina nincs a láthatáron.

2022. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14: Igen, szerintem is. Bosszantja őket, hogy egy korombeli csajjal kevesebb van. Hogy a fiatal fiúk elhappolnak előlük. Vicc. Én se pontozom le azokat a pasikat, akik milfeket akarnak..
2022. jan. 30. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!