Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ilyenkor mi jár az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ilyenkor mi jár az eszetekben?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársammal ketten voltunk bent valamelyik nap az irodában. Az ajtón kívül volt a kulcs és mondtam neki hogy tegyük belülre mert majd valaki akár viccből is ránk zárja kívülről és bent ragadunk. Erre ő megkérdezte hogy mit tennék vele ha kettesben bent ragadnánk az irodában

ezt elég perverz hanglejtésben mondta egyébként

Egyszer edzés után melltartó nélkül pólóban meglátott és amíg pakoltam láttam hogy néz be alá, aztán másnap meg dekoltáltabb felsőben voltam, szugerálta a melleimet a szemével kérdeztem mit néz, erre azt felelte hogy csak hogy most vettem fel melltartót



2022. jan. 30. 00:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ha ezt megosztottad velünk, akkor egy fénykép erejéig hadd élhessük át mi is ezt az élményt! Nekünk is egyszerűbb úgy választ adni. Köszönjök!
2022. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet megmondom mi jár a fejemben
2022. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!