Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ilyenkor mi jár az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ilyenkor mi jár az eszetekben?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársammal ketten voltunk bent valamelyik nap az irodában. Az ajtón kívül volt a kulcs és mondtam neki hogy tegyük belülre mert majd valaki akár viccből is ránk zárja kívülről és bent ragadunk. Erre ő megkérdezte hogy mit tennék vele ha kettesben bent ragadnánk az irodában

ezt elég perverz hanglejtésben mondta egyébként

Egyszer edzés után melltartó nélkül pólóban meglátott és amíg pakoltam láttam hogy néz be alá, aztán másnap meg dekoltáltabb felsőben voltam, szugerálta a melleimet a szemével kérdeztem mit néz, erre azt felelte hogy csak hogy most vettem fel melltartót



2022. jan. 30. 00:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon mi jár a fejünkben ilyenkor... Leírtad a hashtagben mire gondolunk.
2022. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De hogy pontosan azon belül
2022. jan. 30. 00:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán imádja a melleid kinézetét, formáját stb...


Egy Hydra ügynök

2022. jan. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az évszázad rejtélye. Nem rudom megfejteni sajnos. Még ötletem sincsen, hogy vajon mire gondolhatott:/
2022. jan. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Most tőlünk akarod hallani azt, amit tőle kéne megkérdezzél? Hát én írjam le az ő szexuális fantáziáit?
2022. jan. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki. Ha ilyen pofatlanul bamul akkor meg akarja is h fel tunjon neked. Meg be is kerdez mit csinalnal kettesbe...
2022. jan. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nem tudod, vagy csak megjátszod magad? Javaslom, nézz meg pár bármilyen filmet, bennük lesz a válasz!
2022. jan. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknál ez ösztönös. Van aki titokban vet pillantást a melleidre vagy a hátsódra, van aki nyiltan. Embere vállogatja.

Ez egyrészt evolúciós előnyt biztosító viselkedés:

A hím felméri, hogy a nőstény alkalmas-e a megtermékenyülésre illetve az utódok táplálására.

Másrészt pedig valahol egy szociális elvárás is. Például a kőműveseknél és építőiparban dolgozóknál a legjobban megfigyelhető. Fiuk egymás közt. Bármelyik pillanatban jöhet a kérdés a kollégától: ,,Megdugnád?" Az ilyen munkakörökben tulajdonképpen a nem szakmai jellegű eszmecserék fele arról szól, hogy ki kit dugna meg és ki kit dugodt már meg.

Harmadrészt ez megszokás is. Nekem van egy kollégám, akit a csajok csak perverz bácsinak szoktak hívni. Hát kb azért, mert nézi a seggeket és az alakokat, miközben targoncázik egész nap.

És van még egy ok, ami a férfiakat erre sarkalja. A női test egy hetero férfi szemével gyönyörű. Egy feszes díszes csomagolópapírba lévő potenciális ajándék. Beindúl a férfiui fantázia, hogy vajon milyen részletek rejlenekt a ruha alatt.

És akkor még adjuk hozzá, hogy a fantázia beindulásával a merevedés is kezdetét veszi, némi adrenalin és egyéb hormon is felszabadul ilyenkor és a hatás fokozására néha egy egy pikánsabb megjegyzés is megjelenik.

Leginkább ilyenkor a reakcióra kiváncsiak a faszik. De ha egy ilyen megjegyzés elhangzik, az egyenértékű egy dícsérettel.

Ezek vagyunk mi.

33/F

2022. jan. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal nyugodt körülmények között senkitől sem zavarva szeretne veled konzultálni munkaügyekről.
2022. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Egyszerűen nem titkolja ,amit minden férfi tesz ,információkat ,képeket gyűjt rólad hogy majd aztán az beleégve a fejünkbe éjszaka jót álmodjunk ,felfrissüljünk,esetleg ha önkielégítésre kerül sor felhasználjuk a látványt is .

Jól megnézi a formáját ,hogy áll rajt a ruha hogy pontosan el tudja képzelni később .Nekem azért jó ez mert éjszaka jót álmodok tőle .De kinek hogy .Én hacsak lehet titokban csinálom,ha pedig elmondom nyiltan ,az a célom hogy hátha besilerűl egy együttlét .De mindenki más .

2022. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!