Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csak szerintem gusztus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csak szerintem gusztustalan az ha valaki lenyalja magáról a spermát, vagy arcra, szájba, mellre élvezés?

Figyelt kérdés
Én perverz vagyok de ez nekem mégis gusztustalannak tűnik, vagy lehet hogy csak azért gondolom ezt mert még szűz vagyok? de amugy milyen az íze? 18/L (10+5)
2022. jan. 28. 23:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%
Ideges csicska fiúcska xDDD
2022. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Lány* de nembaj, a rabszolgáknak valóaktol nem szabad túl sokat elvárni, képtelen az agyuk rá hogy gondolkodjanak :)
2022. jan. 29. 00:26
 13/22 A kérdező kommentje:
Amugy ha ennyire figyelemhiányosak vagytok hogy nincs jobb dolgotok annál hogy idegenekbe beleköttök 0:31-kor csak azért mert nem nektek volt igazatok akkor ajánlok egy pszichológust, mert ez már nem egészséges amit itt leműveltek.
2022. jan. 29. 00:31
 14/22 anonim ***** válasza:
94%
Édes Lyézusom.
2022. jan. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%

Nos, te joval ingerultebben es bunkobban reagaltad le ezt, szoval nem ertem, mire akadsz ki ennyire. Attol, hogy a fantaziad elenk, nem leszel olyan nagy perverz, mint amennyire akarod, hogy az legyel. Majd, amikor eljon a megfelelo, es elkezdesz szexelni, akkor majd kiderul, mennyire is bujt meg benned a kisordog.


Azt mellekesen irom, hogy anno a legjobb baratnommel 15-16 evesen ennel joval merdekebb dolgokrol beszelgettunk gatlasok nelkul. Olyanok kerultek elo, hogy regebben ki nem neztuk volna a masikbol, hogy valaha tema lesz. Attol meg, mert hentai vagy mas 18+-s kepet ragasztasz a faladra, hat egeszsegedre, mindenki azt rak a falara, amihez kedve van.


Kerdesedre is valaszolva: nem csak szerinted. Ha visszanezed a kerdeseket, nem is egy olyat talalsz, amiben a kerdezo es nehany arra adott valasz is azt erositi, hogy nekik nem. Kinek mi fer bele.

2022. jan. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
96%
"Én perverz vagyok" pár napja feljárok anotalkra, ott sok pedofil keres "pervi" lányokat. Szóval ha ezt ha most lássák biztos megy a privát :D és még 15 éves is vagy, még jobb.. jah meg "szűz vagyok" ...
2022. jan. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

“sokszór fantáziálok pucér fiúkról”


Én a kérdésről és a hozzá tartozó helyesírásról fantáziálok pucér fiúk (*férfiak) alól.

2022. jan. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kérdezőcském, igazából csak magadat járatod le hogy reagálsz a trollokra. Ez a céljuk, hogy boszantsanak.
2022. jan. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj de ilyen stressz- és kritika kezelő képességgel tényleg hasznos lenne ismerned pszichológust. Ha csak itt ereszted le a gőzt egy anonim oldalon addig persze nincs gond, de egyébként igencsak meg fogja keseríteni az életed ha az indulataidat nem tudod kezelni.
2022. jan. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%
:D Hát ez elég gyengére sikerült.
2022. jan. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!