Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől érezné jobban magát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érezné jobban magát?

Figyelt kérdés

Nagyon jó kis husis barátnőm van, nagy mellekkel, nagy seggel, de iszonyat önbizalomhiányos.

Állandóan takargatja magát, szex közben rajta marad a felső, vagy sötétben kell csinálni...

Már nagyon unom, hogy ennyire nem tudja elengedni magát, hiába mondom, hogy ennyire izgulok rá. Sokszor fébe is kell hagyni a dolgot, mert valami olyat mondok neki, amitől rosszul érzi magát pl. Hogy jó nagy zsíros feneke van..

Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan jön a hülyeségeivel, hogy biztos vékony nőkre verem meg nekem istutu a mittudomen milyen modellek tetszenek.

Mit tehetnék, hogy ez normalizálódjon? Már lassan bele se merek kezdeni, mert csak hiszti lesz belőle...



2022. jan. 27. 23:57
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a zsíros feneket itt negatívnakátjátok. Mert ha én azt mondom, hogy milyen karcsú a dereka meg milyen feszes a bőre, az bezzeg jó, mert csak az a jó, ami vékony stb. Ami a kövér nők jellemzője az csak bántó lehet...
2022. febr. 16. 23:20
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj már, eddig minden számított: hogy te mit gondolsz, hogy mi, egy random oldalon mit gondolunk, hogy az emberek általánosságban a teltebb alkatú lányokról mit gondolnak de az még nem hogy a barátnőm mit gondol vagy érez. Az az elejétől tisztázott hogy NEKI rosszak ezek a megjegyzések, nem igaz? Akkor meg minek teszed itt magad? Ne mondj neki olyat amiről tudod hogy rosszul esik neki és bántja. Ennyi, nincs ebben több, nem értem ezen mit tudsz még szenvedni.

Senki nem mondta egy szóval sem hogy csak a vékony lányok a szépek, egyáltalán nem is hozott fel senki ilyen témát. Nézz már magadba egy kicsit.

2022. febr. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy mekkora egy paraszt a kérdező. Amikor a feleségem meghízott, akkor pontosan tudtam, hogy mit érez. Mit gondol a testéről. Hülye lettem volna ezzel piszkálni. Helyette bátorítottam, segítettem. Amikor lelkileg helyrejött, akkor pedig TÁMOGATTAM a fogyásban, mert ezt szerette volna. Ugyanúgy szerettem, mint normál testalkattal. Amikor pedig egy időben brutálisan lefogyott egy másik betegség miatt 45 kg-ra, akkor sem szóltam be neki. Ha valakit szeretsz, akkor mindenhogy szeresd. Ne a hülye elvárásaidat próbáld ráerőltetni.

32F

2022. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
De ő nem akar lefogyni. Nem is hízott meg, nem is fogyott. Mióta ismerem, ilyen. Akkor meg mitől erőltetek rá bármit? Ő ilyen, én így szeretem, szeretném, ha ő is így szeretné magát...
2022. febr. 17. 12:35
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez okes, de konyorgom: elmondja neked hogy nem tetszik neki h igy """"bokolsz"""" neki, es mar csak azert is folytatod. Ez onzoseg.

Halld mar meg amit mondd neked :)

2022. febr. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!