Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől érezné jobban magát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érezné jobban magát?

Figyelt kérdés

Nagyon jó kis husis barátnőm van, nagy mellekkel, nagy seggel, de iszonyat önbizalomhiányos.

Állandóan takargatja magát, szex közben rajta marad a felső, vagy sötétben kell csinálni...

Már nagyon unom, hogy ennyire nem tudja elengedni magát, hiába mondom, hogy ennyire izgulok rá. Sokszor fébe is kell hagyni a dolgot, mert valami olyat mondok neki, amitől rosszul érzi magát pl. Hogy jó nagy zsíros feneke van..

Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan jön a hülyeségeivel, hogy biztos vékony nőkre verem meg nekem istutu a mittudomen milyen modellek tetszenek.

Mit tehetnék, hogy ez normalizálódjon? Már lassan bele se merek kezdeni, mert csak hiszti lesz belőle...



2022. jan. 27. 23:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Azt tudod tenni, hogy türelemmel és empátiával támogatod, elkíséred az útján, ha ő úgy dönt, hogy az önfejlesztés, önismereti munka ösvényére lép. De ennek a helyzetnek a megoldása leginkább csak rajta múlik: hogy megszületik-e benne az igény a változtatásra és hajlandó-e tenni érte. Ja és annyit biztosan tehetsz, hogy tartózkodsz a félreérthető bókoktól.
2022. jan. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés ez mert ha tényleg ennyire önbizalomhiányos és zavarja a túlsúlya, akkor lehet el kéne gondolkodni a fogyáson. Én azt gondolom hogy amíg magában rendben nem teszi a dolgokat, addig te nem nagyon tudsz semmit sem csinálni. Persze ez csak az én véleményem és én magamból indulok ki. Amikor rajtam volt egy kis plusz, engem szörnyen zavart (pedig nem volt kinézetileg nagy különbség) és addig nem tudtam lenyugodni amíg vissza nem fogytam.

Azt meg ne felejtsd el, hogy lehet hogy ezt, hogy “zsíros a feneke” te pozitívan veszed, de neki nem jó hallani.

2022. jan. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Isten őrizz, hogy lefogyjon... nekem éppen azért tetszik, mert olyan, amilyen.
2022. jan. 28. 07:58
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Van megoldás. Válogasd meg a szavaidat, amit mondasz neki. Én például rég lekevertem volna neked egy pofont, ha szex közben azt mondanád, hogy jó nagy zsíros fenekem van. Egy önbizalomhiányos nőnek ezek a szavak csak rombolnak az önbecsülésén. Ha azt mondod neki, hogy ,,Olyan szexi feneked van”, akkor hidd el, hogy nem fog leállítani. Kicsit ha változtatsz ezen, akkor egyszerűbb lesz.
2022. jan. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Mégis mitől lenne sértő a zsíros jelző? Miért rombolna az önbecsülésén, ha ez egyszer jó dolog?

Amúgy meg tévedsz, mert sokszor azért is leállít, ha csak annyit mondok, hogy szép nagy mellei vannak, pedig hát ez már nem tekinthető sértőne semmilyen szempontból, nem?

2022. jan. 28. 10:55
 6/25 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy nőnek egy nagyon sértő kijelentés. Csodálkozom azon, hogy nem vágott téged fejbe vagy rakott ki. Ha tudod, hogy a barátnőd az ilyen mondatokat nem szereti, akkor miért kell mondogatni? Egy pàrkapcsolat pont arról szól, hogy támogatjuk egymást.
2022. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Akkor ne mondjak neki semmit, ne bókoljak, mert amit dicsérnék rajta, azt ő mind utálja magán? Akkor meg én lennék a szemét, hogy nem bókolok neki...
2022. jan. 28. 12:01
 8/25 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélned kéne vele róla. Tudd meg, hogy mi a problémája. Próbálj meg tekintettel lenni rá, tenni azért, hogy ne érezze magát rosszul. Ha pedig változtatni akar a testén, azt ne hátráltasd, mert a vége az lesz, hogy besokall és elhagy. Minden nőnék eljön az a pont.
2022. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Milliószor beszéltem már vele erről, de hiába mondom neki, hogy nekem pontosan így van rendben, ahogy van, nem jutunk előrébb. Ha meg változtatni akar, változtasson, de én nem fogok jó pofát vágni hozzá.
2022. jan. 28. 12:16
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltuk a probléma okát. Nem támogatod abban, amit ő szeretne. Szóval ezen kell változtatni, hogy jó legyen a helyzet.
2022. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!