Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől érezné jobban magát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érezné jobban magát?

Figyelt kérdés

Nagyon jó kis husis barátnőm van, nagy mellekkel, nagy seggel, de iszonyat önbizalomhiányos.

Állandóan takargatja magát, szex közben rajta marad a felső, vagy sötétben kell csinálni...

Már nagyon unom, hogy ennyire nem tudja elengedni magát, hiába mondom, hogy ennyire izgulok rá. Sokszor fébe is kell hagyni a dolgot, mert valami olyat mondok neki, amitől rosszul érzi magát pl. Hogy jó nagy zsíros feneke van..

Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan jön a hülyeségeivel, hogy biztos vékony nőkre verem meg nekem istutu a mittudomen milyen modellek tetszenek.

Mit tehetnék, hogy ez normalizálódjon? Már lassan bele se merek kezdeni, mert csak hiszti lesz belőle...



2022. jan. 27. 23:57
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem mondta, hogy le akarna fogyni, de ha le akarna, akkor annak nem örülnék. Ha vékony nővel akarnék együtt lenni, akkor olyat kerestem volna.
2022. jan. 28. 12:25
 12/25 anonim ***** válasza:
Ezt mondogatod is neki, hogy az nem tetszene neked?
2022. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Azt nem mondom neki, hogy így vagy úgy nem tetszene, de rengeteget bókolok neki arról, amilyen. Hogy szexi, csinos, formás, jó kis husi. Maximum akkor említem meg, hlgy nekem nem jönnek be a vékony lányok, ha állandóan azzal vádol, hogy nekem is csak ők kellenek meg hogy én akarom, hogy lefogyjon, mert az nekem jobban tetszene.
2022. jan. 28. 12:32
 14/25 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj. Mi lenne ha finomabban bókolnál neki?

Mondjuk én nem vagyok “duci” de van egy kis pocim és szerintem nagy a combom. De amikor a párom kedveskedésből azt mondta “kis husi” rosszul esett mert kovernek éreztem magam.

Próbálj meg olyanokat mondani “imádom az alakod,annyira nőies”

“Imádom hogy nem vagy pálcika, sokkal nőiesebb, csinosabb vagy mint azok a nők akikre azt hiszed “jobban tetszenének””

Bokolj olyan dolgokra amiket szeret magán.

“Gyönyörű szemeid vannak,cuki baba pofid...stb”

“Annyira szexi a feneked” stb

Persze ha nagyon önbizalomhiányos lehet nem fogadja el eleinte a bókokat “Jajj de én kövér vagyok stb.” De turelemmel hidd el előrébb jutsz.

2022. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de te a barátnődet szereted vagy azt hogy teltebb alkatú? Ez így kicsit fura hogy tudod hogy nem szereti az ilyen megjegyzéseket de te mégis mindig mondod neki mert NEKED ez jön be. (Azért mondtam megjegyzésnek, mert ha valaki nekem ilyet mondana hogy zsíros a fenekem, biztosan annak venném, lehetne akármilyen szövegkörnyezetben)
2022. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen úgy jön le, hogy neked csak a barátnőd teste tetszik. Nem is ő. Pont azokat a dolgokat mondogatod neki, amiket ő nem szeret. A női lélek sérülékeny. Szóval ezekkel csak azt éred el, hogy egy roncshalmaz lehet a végén.
2022. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

1. Nekem tetszik a barátnőm teste ÉS lelke is, de megmondom őszintén,a hálóban szeretném, ha elengedné magát, élvezné a szexet és a saját testét is. Nem szeretnék egész életemben sötétben szexelni.

2. 3 éve vagyunk együtt, ennyi ideje fennáll a helyzet. Néha jobb, olyankor fantasztikus vele a szex, de többnyire aggódik, ideges, hisztis.

3. Nemcsak azt mondogatom enki, hogy milyen jó vastag combjai vannak meg jó zsíros a feneke. Bókolok neki, mert szépnek találom az arcát, a haját, a száját... mondom neki azt is, hogy nőies stb. Az, hogy mellette dicsérem azért is, mert jó husi, szerintem nem nagy baj. Vagy csak az lehet a szép, ami a vékony nőkre jellemző? Egyébként meg neki kb. Semmi nem tetszik magán, mindenre van valami válasza. Pl. Ha azt mondom, szép a szeme, azt momdja, hogy de olyan seszínű. Ha azt mondom szép a melle, akkor azzal jön, hogy lóg. Ha jó az alakja, akkor jön azzal, hogy de nagy a hasa. Mindenre megvan a válasza...

2022. jan. 28. 23:03
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Már bocs, de egy ilyen agybeteg nőt max fél év után ott kellett volna hagynod a pi.ába!

Ez sosem fog megváltozni!

Ember! 3 éve ba.od el a saját életedet is mellette! Mikor jön meg az eszed végre?

2022. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ne így dicsérd! Én sem vagyok vékony, jól markolható seggem van, ezt mondta is már pasi, hogy imádja hátulról markolni, mert annyira jó fogni. Ezt én bóknak vettem, de ha zsírosnak nevezné közben, tuti nem esne jól. Ahogy jobb, ha a hasamnak sem bókol. :D
2022. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem vagyok onbizalomhianyos, es molett vagyok, de ha nekem ezt mondanak h milyen zsiros seggem van (meg ha tudom is, hogy igaz), elegge szarul esne, nem hogy meg egy onbizalomhianyos nonek.
2022. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!