Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, nektek mi a legr..ncos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek mi a legr..ncosabb, amit valaha csináltatok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Amikor párom haverjait orálisan elégítettem ki, miközben párommal szexeltem.
2022. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Én nem bu ziskodok.
2022. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Délelőtt a szeretőmmel szexeltem. Aztán elmentünk egy céges csapatépítőre didibárba, ahol nyalhattam, tapizhattam a lányokat, majd késő éjjel hazamentem a feleségemhez és vele is együtt voltam.
2022. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
legr..ncosabb az mi? legrománcosabb?
2022. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Munka nélküli voltam, csajoméknál laktam. Az anyját rendszeresen dugtam amíg a csajom dolgozott. Hugára is rámozdult de ő beárult. Csajom kidobott az utcára. Utána rájöttem hogy kéne munka.
2022. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
rámozdultam
2022. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Izé... biztos hogy ezt hetero srácoktól akartad megkérdezni? 😂 Amelyik pasi r.banckoskodik az nem hetero, a cső másik oldalán szoktak a heterók állni ugyebár és a túlvégén a r.bancok 😂
2022. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Cpt_Obviously ***** válasza:
Heteró is tud rianckodni szerintem attól még hogy csajok az "áldozatok" felszedetheted magad, csak ahoz kell kiállás és külcsín
2022. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy dugtam a kiscsajt, közben hívta az apja telefonon, ő felvette, és beszélt vele, de közben nyögött persze, ami nekem marha kínos volt, mert azt hittem mindjárt levágja az apja, hogy mi van, de nem így történt. Néhány perc múlva letette, mintha minden rendben lenne. Nagyon izgultam közben, utána pedig annyira izgatott lettem, amikor erre gondoltam, hogy rendesen megadtam neki amire vágyott.
2022. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legráncosabb?
2022. jan. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!