Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez el fog múlni valaha? 21/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez el fog múlni valaha? 21/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy csaj, akit általános suliból ismertem, de sosem voltunk igazán jóba, max köszönő viszonyban, de már manapság abban sem.


A suliból a viselkedése alapján egyáltalán nem tetszett sosem, viszont ő volt az első lány akinek a képeire maszturbáltam amikor kicsi voltam. Mert akkor is nagyon vonzott a külseje


És ez a mai napig megmaradt, néha lehet szünetekkel, de vissza vissza tér, és újra megkívánom, hogy rá masztizzak és nagyon nehéz lenne ellenállni neki.


Pedig egyáltalán nem is vagyok a csajjal semmilyen viszonyba már, de ez a testi masztis vonzalom megmaradt a részemről. És alapból így nem is zavarna, de ha pl lenne barátnőm, ez kellemetlen lenne. Szerintetek elmúlna ez a dolog, ha lenne barátnőm?


Vagy bármit csinálok, ez örökre megmarad?


És lányok, ha megtudnátok ezt egy fiúról amit most leírtam, zavarna titeket, hogy van neki ilyen lány?


2022. jan. 25. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ha megtudnám hogy a párom az általános iskolai osztálytársára masztizik évek óta, az zavarna
2022. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez érthető. Én nem akarnék már rá masztizni, ha lenne barátnőm, de nem tudom mennyire tudnám megoldani hosszútávon ez a baj :(
2022. jan. 25. 09:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, egy volt kolléganőmről fantáziálok hosszú évek óta. Az érzések kölcsönösek voltak de neki férje, családja volt(pocsék házasság) én meg egy töketlen barom voltam. Már régóta külföldön élek de gyakran eszembe jut mint életem elszalasztott lehetősége a boldogságra.
2022. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!