Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiket izgat a findom fizetésü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket izgat a findom fizetésük hàny szàzalékàt adnàk oda adóként dominàjuknak ?

Figyelt kérdés
Igen, tudom hogy létezik teljes bankszàmla kontroll is... :) (Férfi vagyok.)

2022. jan. 21. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a findom?
2022. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem az femdom akart lenni.


Miért adnám bárkinek a fizum? Van sárkanyom itthon,az elveszi magától!

2022. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A Bdsm azon formàja ami elsősorban arra épül hogy a szubmisszív fél àtadja a pénze feletti irányítást a dominàns félnek, aki azt sajàt örömére fordítja.
2022. jan. 21. 17:15
 4/14 A kérdező kommentje:
findom= financial domination. Igen a femdom egy fajtàja
2022. jan. 21. 17:16
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez attól is függ, hogy mennyi a fizetése az illetőnek. 150k ból nem nagyon tudsz mit adni, mert éhen halsz. Persze van aki direkt ezt élvezi ugye, mikor komoly tétje van a dolognak és nagyon kiszolgáltatottá válik. Azonban ezt csak olyannak ajánlanám, aki régóta ismeri a domináját és nagyon megbízik benne. Nem ilyen önjelölt valaki, aki élvezi hogy kap pénzt valakitől, mert abból kinézem, hogy hagyna megdögölni az utca szélén.

Na szóval...ha nem ezt vesszük alapul és kicsit a józan ész is bejátszik, akkor azt mondanám, hogy mindenki annyit tartson meg, ami az allapvető havi szükségleteit fedezi. Pl kaja rezsi albérlet hitel stb. Ha ez a fizetése 90%-át jelenti, akkor annyit, ha a fizetése 20%-a, akkor annyit. A maradékról meg dönthet úgy, hogy rendelkezésre bocsàjtja a dominának. Aki természetesen nem elkölti magára, mert nem erről szól ez szerintem. Hanem magára is, de alapvetően a sub pasira költi, csak mindezt úgy, hogy ő dönti el mikor mit mennyit hogyan. Szerintem.

Na mindegy manapság azért krva bátornak kell lenni, hogy valaki ilyet bevállaljon szerintem. Nem sok olyan lesz, aki ezzel ne akarna visszaélni.

N

2022. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5.


Azt szeretem amikor a domina a sajàt örömére költi a pénzem :)

2022. jan. 21. 17:43
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Húh, na pont ez kell nekem...

A százalékban megegyezünk 😁

2022. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
De ez amúgy hogyan működik, ki is szoktad verni a tudatra hogy a pénzedet költi vagy hogy van ez?
2022. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a saját örömömre költeném és csajnak öltözök ha szeretnéd!
2022. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is utalhatsz :)
2022. jan. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!